Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      43
    • Zlobaba
      24
    • Beli listic
      17
    • ne bih se cimao
      37


Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tebi zbilja nije dobro :(

 

Pa nisam ja to objavila, no liberalni mediji, obavezna lektira za one što nisu bolidi što vole Trampa.

Edited by Dagmar
Link to comment

hehe i host pohisterisao zbog poraza hilari klinton.

da bi raspravljali o trumpari treba bar malo probati objektivnost a ne samo se povoditi prevaziđenim objašnjenjima iz volim 90-e.

tad je bilo sve lako..

kako to beše ide?

u ekonomiki sam neoliberal ili već kako danas zovu praznoverje desničarsko a na forumu ili na certu sam levičar a možda i pojebem nešto na osnovu svoje solidarnosti

iz kog ugla treba gledati tramparu? iz ugla američkog radnika,bankara,farmera ili hipstera ili svetskog vođe?

tramparu gledam na nekog koji se već desio iks puta po jevropi.to su te pozitivne,nacionalne,,alternativne i slično a sve razočarano u ne politički sistem već u politički amoral i sve što isti nosi.ne verujem da su republikanske vođe naročito srećne sa izborom trampare.možda će pokušati sad da isčupaju neku prednost ali sve je to kratkoga daha.

za razliku od drugih država politički sistem i institucije usa funkcionišu.ameriki predsednik ima svoja ovlašćenja i tačka.kongres svoja.ostali svoja.

otkud posle obame trump?

naravno da obama nije kriv jerbo nije on sam vladao.

Link to comment

Ne znam šta je to ovih dana, neki strah je zavladao, plaše se kako će Srbi naprasno da zavole US. Do juće im je smetala ljubav prema Rusiji, sad im smeta ljubav prema US, nekim ljudima stvarno ne možeš da udovoljiš.

Link to comment

Dakle ko ne voli Trampa veruje svemu sto pise stampa? Bojim se da si me pomesala sa nekim nalik tebi :(

 

Dobro, hoce li jadni decak Tramp ikad odrasti ili ce u komentarima uvek morati da ide u pratnji Obame? Izgleda mi da nece i da ce uvek za sve biti krivi neki zuti™ pre njega.

ne razumeš.ne krivim obamu nizašta.već potenciram njegova ograničenja od strane ustava,političkog sistema,institucija i sl.ne o simpatijama koje su kod mene na strani obame.

i dalje je kod mene eho izbora,hilari vs trump.ipak hilari mi je veće dno,kao predstavnica nečeg najgoreg u politici,kao predstavnica slatkorečive močvare koja tiho ubija.

ovaj će bar izazvati pravu reakciju.onako neotesan i ogoljen.

trenutno dobija jer kritike jednostavno nisu validne ili su pogrešno usmerene..

trump je dobio uprkos obame a i još mnogo toga se krije iza njegove pobede a ne samo..

Link to comment

Dakle ko ne voli Trampa veruje svemu sto pise stampa? Bojim se da si me pomesala sa nekim nalik tebi :(

 

Gde piše ili sledi iz napisanog da bilo ko veruje svemu što piše štampa? Mašta može svašta?

Link to comment

Mislim da, nazalost, nece. Atentatori su zauzeti merkanjem Aleka™.

 

Prica o atentatu na Trampa je pokrenuta od bolida koji glasaju za Trampa i namenjena je bolidima koji imaju razumevanja za njega, da bi se jadni Tramp predstavio kao anti-establisment licnost koji nema sanse protiv pravih nosilaca vlasti™.

 

Anti-establisment predsednik kome su u najblizem okruzenju:

 

 

i naftni oligarsi.  

 

Da se vratimo na Slow-a.

Meni se zaista cini da immo sukob staaarih naftasa i novobogatasa na delu, sa suprotstavljenim interesima.

 

Sa druge strane, naravno da je lako Trampu da se predstavi kao antiestablismenta kada je ceo medijski kompleks uperen protiv njega. On, prosto, zaista izgleda sam protiv svih. Jos  ako bude uhapsio nekog Miskovica, samo nebo je granica. Prosto, lako se predstaviti kao anti-estabilsment protiv Busovih i Klintonovih.

Link to comment

Da se vratimo na Slow-a.

Meni se zaista cini da immo sukob staaarih naftasa i novobogatasa na delu, sa suprotstavljenim interesima.

 

Ja bih tu turio negde military in the mix tog nekakvog "sukoba elita" (ako postoji). Bar, sigurno, jedan lep deo. Pricam napamet, ali tako mi izgleda

Link to comment

Да ми мало резимирамо шта су то направили Трампови претходници

1.Пустош по афричким и источним земљама

2. Милиони мртвих, рањених, протјераних

3. Свргнуте легално изабране владе

Листа је подугачка знате и сами.

Трамп није ни 24 сата на власти и већ је проглашен неурачунљивим? Из разлога својих изјава?

Заборавља се и игнорише најбитнија изјава овог лика а то је: САД ће мало више гледати своја посла. Треба лику дати прилику и вријеме. Изабран је демократским путем и не знам чему плач. Не навлачите влагу на форум :D

Link to comment

Ja bih tu turio negde military in the mix tog nekakvog "sukoba elita" (ako postoji). Bar, sigurno, jedan lep deo. Pricam napamet, ali tako mi izgleda

 

O, da, svakako.

Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...