Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мени тај поглед и фаца говори нешто више о самој Мишел. Неко ти уручи поклон, пружи руку, буде љубазан и онда ти сложиш овакву фацу пред хиљада камера. Могла је ту одбојност бар покушати сакрити и претрпити достојанствено инаугурацију.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ovaj uz pogled: "Još jedan servis™ za kafu..." : <_<

Michelle-Obama-Reaction-Melania-Trump-Gi

 

ili: "ha. he thinks he can buy me with some tiffany?!". 

 

nije michelle melanija pa da pada na white trash desirables.

Edited by roksi
Link to comment

Мени тај поглед и фаца говори нешто више о самој Мишел. Неко ти уручи поклон, пружи руку, буде љубазан и онда ти сложиш овакву фацу пред хиљада камера. Могла је ту одбојност бар покушати сакрити и претрпити достојанствено инаугурацију.

meni njena faca ne govori ama baš ništa

biće da nisam talentovana da čitamtm

 

ali bil, koji je to lik  :0.6:

definitivno je ukrao šou  :lolol:

Link to comment

Šta mislite, hoće li atentirati Trampa?

 

Mislim da ce pre svega pokusati impeachment.

 

PPP Ameri, sta mislite koje bi bile posledice nekog atentata na situaciju u zemlji? Ili impicmenta?

Link to comment

+1

 

(mislim da ce se i dogoditi. ma, u AUS$50 da ce se to do dogoditi u prve dve godine mandata).

zavisi koliko se ustoliči; nisam baš ispratio ko su mu sve kandidati za administraciju, al on ume da izabere ljude koji su sposobni, obrazovani i inteligentni, ergo, ako se bude usidrio u poziciju, te posmenjivao razne iz nsa, cia i fbi, moći će da mu pljunu pod prozor

Link to comment
×
×
  • Create New...