Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa ja nisam baš siguran koliko ima smisla smejati mu se. Jedna od najvećih grešaka koje možeš da napraviš u odnosu spram neprijatelja je da ga potceniš. Od smejanja neprijatelju nema mnogo vajde, no se valja pokazati na bojnom polju.

Uzgred, to što ljudi nisu u stanju da pravilno poimaju ko su zapravo Bannon, Mattis i ostala bratija koja sada dolazi po svoje, možda ima neke veze sa činjenicom da su liberali™ potukli sve rekorde u tonaži bačenih bombi, broju novonaštancovanih nuklearnih glava, vojnom omasovljavanju na granicama drugih nuklearnih sila, progonu uzbunjivača i uvođenju orvelovskog medijskog mraka. Pa se usled svega toga malkice izgubila ona očigledna razlika između njih i desničara, a glasači došli u situaciju da se pitaju: "Čekaj, pa po čemu je Bannon gori od svog prethodnika osim što mu šef nikada neće dobiti Nobelovu nagradu za zlodela koja će izvesno počiniti?". Eto, tako Bannon i njemu slični stiču oreol legitimnosti i prihvatljivosti - tako što su liberali postavili lestvicu toliko visoko da će ovi morati dobrano da se iscimaju kako bi bili podjednako učinkoviti u sistematskom kasapljenju civila, uništenju čitavih društava i provociranju globalnog sukoba sa nesagledivim posledicama.

 

To - sve je to ista bagra. Bus = Obama. Ustvari, Obama je jos mnogo losiji iako Trampa jos nismo videli. 

Link to comment

družba regan-tačer, je valjda nešto najgore u novijoj istoriji - nemoš se odlučiš ko je bio odvratniji

 

Spitting-Image-puppets-of-008.jpg?w=700&

 

409972-spitting-image-the-computer-game-

 

"Simpatični gospodin" u donjem levom uglu je Piter Bota. 

Link to comment

Mislim da, nazalost, nece. Atentatori su zauzeti merkanjem Aleka™.

 

Prica o atentatu na Trampa je pokrenuta od bolida koji glasaju za Trampa i namenjena je bolidima koji imaju razumevanja za njega, da bi se jadni Tramp predstavio kao anti-establisment licnost koji nema sanse protiv pravih nosilaca vlasti™

 

Pakleni plan, zaista. Dok tako bolidi koji imaju razumevanja za njega budu tripovali da je siroma Trump anti-establishment, on će jebati deset kurvi na Obaminom krevetu dok one pišaju.

Link to comment

Pakleni plan, zaista. Dok tako bolidi koji imaju razumevanja za njega budu tripovali da je siroma Trump anti-establishment, on će jebati deset kurvi na Obaminom krevetu dok one pišaju.

jel to dobro ili lose po svet?

Link to comment

da se ne lazemo, ronald regan je totalno drugacija kategorija od ovoga sto nam se dogadja kao realnost danas. covek je, koliko-toliko imao iskustva u politici. a ovaj apsolutno nista. a tek diplomatija. donald bi imao mnogo toga da nauci da hoce. ali nece. i zbog toga cemo svi i najebati; onako, kolateralno. 

 

btw, da, trampov govor je bio veoma a la reagan.

 

edit: najbitnije sam zaboravila jer mi je totalno ocigldeno: itekako je far-right. 

Слабо ти иде ово Роксандице...Помешало се свашта...

Link to comment

Mislim da, nazalost, nece. Atentatori su zauzeti merkanjem Aleka™.

 

 

Да је обични смртник форумаш овако нешто написао гледе Обаме, Тадића...колику би робију попио? :fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...