Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      43
    • Zlobaba
      24
    • Beli listic
      17
    • ne bih se cimao
      37


Recommended Posts

Ovi skupovi juce izgleda jesu bili impresivni juce.

 

Sa druge strane, poruka je takva da ne brine Trampa jer je bas, bas feministicka i identitetska, i kao takva prilicno uska u svojoj platformi, i kao nastavak Hilarine kampanje.

 

Meni deluje kao da ce jos vise da ucvrsti podrsku Trampu medju onima koji ga podrzavaju, a da ce sluziti kao sredstvo klintonistima da izbegnu promene u demokratskoj stranci.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gradjanka Butler iz stručnog ugla objašnjava pojam fašizma. Bacanje bombi, svrgavanje legitimnih vlada, izazivanje lokalnih ratova i nabijanje štapa u dupe predsedniku jedne zemlje je onda, mislim se ja, antifašizam. Očekuje sa da Butler i to jasno kaže i teorijski obrazloži. Nema potrebe da se usteže. Ok je sve. 

 

 

This may well be a moment to distinguish between old and new fascisms. The key reference point remains the mid-twentieth-century forms of European fascism. With Trump, we have a different situation, but one which I would still call fascist. The fascist moment comes when Trump arrogates to himself the power to deport millions of people or to put Hillary in jail after he assumes office (he has now taken that back), to break trade agreements at will, to insult the government of China, to call for the reintroduction of waterboarding and other modes of torture.

Link to comment

Lepo je počeo - bavi se nebitnim stvarima (koliko je bilo publike na inauguraciji, da li je padala kiša), svađa se sa medijima ...

Mnogo podseća na ponašanje jedne osobe iz veoma bliskog političkog okruženja ... A još nije ni kabinet formirao ...

Link to comment

Lepo je počeo - bavi se nebitnim stvarima (koliko je bilo publike na inauguraciji, da li je padala kiša), svađa se sa medijima ...

Mnogo podseća na ponašanje jedne osobe iz veoma bliskog političkog okruženja ... A još nije ni kabinet formirao ...

tracarijama se bavi za vikend a od pon-petak nuklearnim postrojenjima ;) alo ljudi sutra mu je prvi radni dan

 

ne branim ga ali mi je muka od ovih sto ga napadaju

Link to comment

tracarijama se bavi za vikend a od pon-petak nuklearnim postrojenjima ;) alo ljudi sutra mu je prvi radni dan

 

ne branim ga ali mi je muka od ovih sto ga napadaju

 

65968941.jpg

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...