Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mediji grese, sta ces.

 

Sta ces.

 

Sa Burundija:

 

 

the great nyt journos

 

 

 

 

 

 

 

Maggie Haberman Потврђен налог
@
maggieNYT

Via the great
@
juliehdavis
, Ivanka Trump and her husband find a new home...that was owned
by Russians

 

Julie Davis
@
juliehdavis
 43 минпре 43 минута

From Dept of Odd Coincidence Ivanka chooses DC house round corner from Obamas, whose prvs owners
have Russia ties

 

Ivanka Trump’s New D.C. House Was Home to
Financier Linked to Russian Opposition

...

The home was previously owned by
Dan K. Rapoport
and his wife, Irina, according to property records filed with the District of Columbia. Neither responded to emailed requests for comment.

...

According to the website of his investment firm,
Rapoport Capital, Mr. Rapoport was born in Riga, Latvia, and has lived in the United States, France and Russia.

 

Vladimir Ashurkov, a top aide to Aleksei A. Navalny, a leading Russian opposition leader and critic of the Russian president, Vladimir V. Putin,
described Mr. Rapoport as a successful financier in Moscow
and an investor in Soho Rooms, one of the city’s poshest nightclubs.
He has also been a supporter of Mr. Navalny since 2010. He recently relocated from Washington to Kiev, Ukraine
, where he manages a private equity fund, Mr. Ashurkov said.

 

Johannes Paulsen
@
Real_Johannes_P
 1 сатпре 1 сата

Did you read the article,
@
maggieNYT
? He's a Latvian immigrant to USA.
@
juliehdavis
https://en.wikipedia.org/wiki/Dan_Rapoport …

 

Raymond

@
YarmondShore
 1 сатпре 1 сата

@
Real_Johannes_P

@
maggieNYT
@
juliehdavis
Lots of Russians in Latvia, it's one of their greatest security worries.

 

Johannes Paulsen

@
Real_Johannes_P
 1 сатпре 1 сата

@
YarmondShore

@
maggieNYT
@
juliehdavis
Is "Rapoport" a Russian or a Latvian name. I'll wait.

 

Raymond

@
YarmondShore
 1 сатпре 1 сата

@
Real_Johannes_P

@
maggieNYT
Born in Soviet occupied Latvia, spent majority of his life working in Russia.
Walks like a Russian...

 

Johannes Paulsen

@
Real_Johannes_P
 59 минпре 59 минута

.
@
YarmondShore
@
maggieNYT
I heard this argument earlier, something about President Obamaspending his formative years in Indonesia...

 

Raymond

@
YarmondShore
 56 минпре 56 минута

@
Real_Johannes_P

@
maggieNYT
4 years as a child. Vs nearly your entire adult life. No sane person is claiming Obama was recruited by Suharto

 

Johannes Paulsen

@
Real_Johannes_P
 54 минпре 54 минута

@
YarmondShore

@
maggieNYT
No sane people who actually read the article would call Rapoport a Russian, either. And yet, here we are.

Link to comment

Bitanga koja ne moze da ne laze cak i kad su u pitanju nebotje stvari.

 

 

 

Olakšavajuća okolnost, njegove su laži bez predumišljaja  :)

Link to comment

Olakšavajuća okolnost, njegove su laži bez predumišljaja :)

To ti mislis. Ja recimo mislim da su vrlo s umisljajem kao recimo ona 10,000 muslimana u NJ koji su se radovali za 9/11. Sta vise taj primer je tip populisticke lazi koja je smisljena da poseje strah i razdor na verskoj osnovi dok onome ko je izrice donosi politicke poene. Jednostavno covek je zlo.

Link to comment

-1.

 

Ovo produbljuje jaz izmedju njega i GOP Senatora koji nisu spremni da mahnu rukom i kazu "e pa sta sto nas je hakovala zemlja za koju smatramo da nam je rival, bitno je da smo pobedili na izborima, hahaha". 

 

 

Nema toga sto mid term ne moze da popravi.

Pogotovo kad se, kao kod Vermonta, ispostavi da se stvari naduvavaju.

 

Takodje, politicki je smehotresna ideja da ce demokrate da obore Tramparu zdesna. Ko da im Zoki Milanovic radi strategiju.

Ja o senatorima, ti o midterm elections  :lolol: Jos si i podebljao "GOP Senatori".   :isuse: Sto bre pricas napamet?

 

Lindsay Graham je najzesci kriticar Trampa u vezi hakovanja i Asanza. Izabran 2014. Sledeci izbori su mu 2020.

McCain je takodje skeptican u vezi Trampove politike prema Rusiji, i onboard sa Demokratama u vezi hakovanja. Izabran 2016, sledeci izbori su mu 2022. 

Ovu dvojicu bole ona stvar (kurac) sta ce da se dogodi na midterm izborima 2018, a veoma su zainteresovani da se rascisti sta se u stvari dogodilo, bez obzira da li ce to da baci mrlju na Trampovu pobedu ili ne. 

 

Ja sam vec jednom pisao zasto je insistiranje na hakovanju bitno, a to je zato sto baca senku na legitimnost Trampove pobede. Sve se zaboravlja, ali se sumnjiva pobeda pamti. To Tramp vrlo dobro razume, i zato pokusava da skrene paznju sa istrage na pricu o tome kako su CIA i ostale spijunske agencije "previse politizovane". Delegitimizacija pobede je pratila Busa mladjeg sve do 9/11, kao i Kenedija sve do krize sa nuklearnim raketama na Kubi. To je dobra strategija jer vezuje ruke predsedniku makar do prve medjunarodne krize.  

Link to comment

Ja sam vec jednom pisao zasto je insistiranje na hakovanju bitno, a to je zato sto baca senku na legitimnost Trampove pobede. Sve se zaboravlja, ali se sumnjiva pobeda pamti. To Tramp vrlo dobro razume, i zato pokusava da skrene paznju sa istrage na pricu o tome kako su CIA i ostale spijunske agencije "previse politizovane". Delegitimizacija pobede je pratila Busa mladjeg sve do 9/11, kao i Kenedija sve do krize sa nuklearnim raketama na Kubi. To je dobra strategija jer vezuje ruke predsedniku makar do prve medjunarodne krize.  

 

Strašna strategija. Jebeš stvarno stanje stvari i međunarodne odnose, bitno je dovesti u sumnju Trampovu pobedu i patriotski uprti prstom u fantomske strane plaćenike. Još sam navodiš prvu međunarodnu krizu kao očekivan odgovor na pokušaje deligitimizacije, to je valjda poželjan ishod :isuse:

 

Takav rezon je i doveo Demokratsku stranku tu gde se danas nalazi.

Link to comment

a imam iphone i grize me savest zbog toga. mrzim sve u vezi apple....pocev od arogantnog pokojnika ..i da se ladno kupim zbog kamere?!? jedva cekam da nadjem neku zamenu.

 

Probaj ovo. Do jaja je.

 

We’ve taken the first steps toward creating a product that puts people first. You can help us to spread the word. Join the cause.

 

https://www.fairphone.com/en/

Link to comment

Ja o senatorima, ti o midterm elections  :lolol: Jos si i podebljao "GOP Senatori".   :isuse: Sto bre pricas napamet?

 

Lindsay Graham je najzesci kriticar Trampa u vezi hakovanja i Asanza. Izabran 2014. Sledeci izbori su mu 2020.

McCain je takodje skeptican u vezi Trampove politike prema Rusiji, i onboard sa Demokratama u vezi hakovanja. Izabran 2016, sledeci izbori su mu 2022. 

Ovu dvojicu bole ona stvar (kurac) sta ce da se dogodi na midterm izborima 2018, a veoma su zainteresovani da se rascisti sta se u stvari dogodilo, bez obzira da li ce to da baci mrlju na Trampovu pobedu ili ne. 

 

Ja sam vec jednom pisao zasto je insistiranje na hakovanju bitno, a to je zato sto baca senku na legitimnost Trampove pobede. Sve se zaboravlja, ali se sumnjiva pobeda pamti. To Tramp vrlo dobro razume, i zato pokusava da skrene paznju sa istrage na pricu o tome kako su CIA i ostale spijunske agencije "previse politizovane". Delegitimizacija pobede je pratila Busa mladjeg sve do 9/11, kao i Kenedija sve do krize sa nuklearnim raketama na Kubi. To je dobra strategija jer vezuje ruke predsedniku makar do prve medjunarodne krize.  

 

Svasta pricas, pa nisu ni Republikanci/Tramp delegitimizovali Obamu/Osamu na pocetku nego su bili cvecke. Kao uostalom i Kremlj oko hakovanja - opste je je poznato da oni nemaju nista sa tim, PPP pundits su dokazali smajlijima.

Link to comment

Cak i da imaju nesto s tim, valjda akcenat treba da bude na onome sto je otkriveno hakovanjem a ne na samom hakovanju.

Edited by IndridCold
Link to comment

o, ne, naivni čoveče - važno da tupsoni koji navijaju za kripto-socio-liberalnu demokratsku stranku koja je neo-liberalna, misle da su društveno egalitarnije opredmećeni od trampa i republikanaca, te je bitno okriviti asanža, rusiju, a jebeš šta je obznanjeno

Link to comment

 

Ja sam vec jednom pisao zasto je insistiranje na hakovanju bitno, a to je zato sto baca senku na legitimnost Trampove pobede. Sve se zaboravlja, ali se sumnjiva pobeda pamti. To Tramp vrlo dobro razume, i zato pokusava da skrene paznju sa istrage na pricu o tome kako su CIA i ostale spijunske agencije "previse politizovane". Delegitimizacija pobede je pratila Busa mladjeg sve do 9/11, kao i Kenedija sve do krize sa nuklearnim raketama na Kubi. To je dobra strategija jer vezuje ruke predsedniku makar do prve medjunarodne krize.

 

da li si ti uopste svestan sta bulaznis?

kao prvo, ajde objasni nam kako su to izbori "hakovani". da li to iko zna? drugo, ako jesu to nije razlog da se predsedniku "vezuju ruke" vec da se izbori proglase nelegitimnim i ponove. ako nisu, to je jedna velika svinjarija, koja na duzi rok urusava pravni i izborni sistem, te demokratiju.

da li ti je to jasno? ako nisi u stanju da napravis otklon od serviranih medijskih budalastina onda nisi cak ni za ovaj forum, koji obiluje glupanima.

Link to comment
×
×
  • Create New...