Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

President-elect Donald Trump praised Russian President Vladimir Putin on Friday, lauding him for his decision to not expel U.S. diplomats in response to the Obama administration’s similar move over Russia’s alleged cyberattacks. “Great move on delay (by V. Putin)—I always knew he was very smart!” Trump tweeted

 

hoce li docekati od nestrpljenja, da padnu jedan drugom u zagrljaj.

Link to comment

hoce li docekati od nestrpljenja, da padnu jedan drugom u zagrljaj.

čitam neke analize koje tvrde kako je sad Donald ko biva u teškoj poziciji i da će teško popeglati odnose s Putinom nakon ovog Obaminog poteza.

meni uopšte nije jasno odakle dolaze ovi 'zaključci', potpuno sam uveren da ćemo najdalje mesec dana po Jovanjdanu svedočiti strastvenom Brežnjev-Honeker poljupcu.

Link to comment

Huffington Post dominira.

 

Juče gledam TYT, kenjaju kako je Snowden za Intercept rekao da on pouzdano zna da su Rusi haknuli™ izbore, pa citiraju ali ne Intercept (jer tamo piše nešto sasvim drugo) nego HuffPo tekst u kome je kreativno prepričano šta je Snowden za ove navodno napričao.

Link to comment

čitam neke analize koje tvrde kako je sad Donald ko biva u teškoj poziciji i da će teško popeglati odnose s Putinom nakon ovog Obaminog poteza.

meni uopšte nije jasno odakle dolaze ovi 'zaključci', potpuno sam uveren da ćemo najdalje mesec dana po Jovanjdanu svedočiti strastvenom Brežnjev-Honeker poljupcu.

Sta ima da se pegla? Obama proterao 35 mid level likova, Tramp ce da mu to halaliti a Putin ce da dobije priliku da glumi faktor mira I stabilnosti dok ce u pozadini doci novih 35 likova u USA.

Link to comment

volim sto se pokazuje da liberali/progresivci kada je u pitanju groupthink i mrznja prema drugom nisu u biti nista drugaciji od republikanaca/konzervativaca, jer potvrdjuje odbojnost koju sam oduvek osecao prema njihovom establismentu&sire

Link to comment

Juče gledam TYT, kenjaju kako je Snowden za Intercept rekao da on pouzdano zna da su Rusi haknuli™ izbore, pa citiraju ali ne Intercept (jer tamo piše nešto sasvim drugo) nego HuffPo tekst u kome je kreativno prepričano šta je Snowden za ove navodno napričao.

 

Full retard course је одавано заузет. Јуче је WP објавио лажну вест о руском хаковању електромреже у Вермонту. Негде пред крај дана су убацили малецку редакцијску напомену да никаквог хаковања није било и то је то. Пола публике ту напомену није видело тако да још увек шерују вест лево и десно, дочим је друга половина видела напомену али је свеједно формирала став да им Руси некако раде у глави (ако не у Вермонту онда сигурно негде другде). И тако то функционише већ месецима, комплетан C&C Red Alert мод.

Link to comment

Psiho: North Korea just stated that it is in the final stages of developing a nuclear weapon capable of reaching parts of the U.S. It won't happen!

 

18 dana. Sad vec jedva cekam.

Link to comment
×
×
  • Create New...