Jump to content
IGNORED

USA Izbori


Miralem

Tko?  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Inače, da, Tramp će postaviti svoje ljude na ta mesta. Već se zna i koje.

 

Valjda neće našeg prijatelja Rudija a nešto  mi se čini da bio se on rado tu uvalio.

 

Kakvo je laprdalo njega ne treba ni hakovati.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Eraserhead

    276

  • Prospero

    185

  • Budja

    162

  • Toni Sumaher

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kada Trampara dodje na vlast, nece biti hakovanja jer ce dekretom zabraniti svojim ministrima da koriste email, Ako hoce nesto nekome da saopste, napisu rukom na papiru, pa daju kuriru da donese na ruke

 

 

Trump apparently intends to take the idea to heart, saying Saturday that he will place an emphasis on such self-described “old school” tactics when it comes to keeping information protected during the Trump administration.

 

“If you have something really important, write it out and have it delivered by courier, the old-fashioned way because I'll tell you what, no computer is safe,” Trump said in Palm Beach.

Edited by ObiW
Link to comment

Kaže Brenan za Asanža "nije on baš bastion istine" :isuse::lolol:

 

edit. @sobar

 

neće, otpao je Rudi iz kombinacija

 

Nisam gledao americke stanice ove godine, prag gledanja cnna polako mi pada na ispod 7min odjednom

Edited by theanswer
Link to comment

kako god....nigde ne provlace koliko ljudi je ostalo bez posla jkoji su radili u retail...mogu da spasavaju banke ali ne mogu retail business... sears najavio danas gasenje i kmarts i smanjenje na 42 radnje....

obamacare raspad sistema, korporacije ne zaposljavaju za stalno vec drze ljude na part-time kako bi izbegli placanje obaveza i zdravstvenog, glupava kalifornija ima panicni napad od trampa a glasala protiv kontrolisanja cena lekova (120miliona dolara ulozeno da glupavi glasaci ne skapiraju za ili protiv da se glasa)....

Link to comment

Tako je to mustangice kada ljudi gledaju sa strane kroz ideološke naočare. Teško je takvima videti pravo stanje stvari u Americi, u nekim niže plaćenim poslovima i u retailu koji sve to oseti na sebi odmah.

Link to comment

dragance, nemas pojmu koju gorcinu osecam kako se postupa prema postenom americkom radniku....sve ove tech companije ne placaju poreze jer su na nekim picka materinama ostrvima, apple pravi proizvode u kini (ajd sto su tamo uslovi radnika nenormalni..ali kada vec ne placas porez americi, sto ne pravis fabrike ovde)....

 

a imam iphone i grize me savest zbog toga. mrzim sve u vezi apple....pocev od arogantnog pokojnika ..i da se ladno kupim zbog kamere?!? jedva cekam da nadjem neku zamenu.

 

i amazon...unistio je desetine velikih biznisa. jedino koga znam da uspesno posluje a bio je u gubitku jeste best buy. i plus su sada zajahali i oni online da pariraju amazonu. gledam da sto manje stvari sada kupujem online kako bih pomogla postojece prodavnice...ali ja nisam ni 0.05% ko tako razmislja ovde.

 

naterala bih sve ove velike kompanije koje imaju offshore firme i tako ne placaju porez da ako prave vise od 40% profita u usa, moraju da placaju porez americi.

 

razumem kapitalizam ali po koju cenu?!? ovo je stvarno odvratno. da ne pricam sto su ilegalci placeni po 5-6 dolara da siju odecu po 12 sati u sred downtown los andjelesa. fashion district. a o uslovima da ne pricam...nakrcani jedni na druge, kad im se bude zapalilo neko skladiste ima da se sprze ko hepo kockice... jadni ljudi.

 

a da....na sve to...seru nam kako su pocistili skid row...i ulozili 100miliona u relocation po stanovima....sta su uradili....samo su ih zguzili izmedju los angeles i san pedro ulice, dalje od novo izgradjenih fensi oblakodera, a dosta njih je doslo u holivud (epidemija klosara na  highand/hollywood ulicama i na venice beach (tu mladji beskucnici idu)...

 

imam i slike sa skid row, dok smo vozili po gradu nocu, malo su mutne jer sam jednom rukom drzala volan...nakacicu da se vidi...kako se zivi u holivudu jebo im pas mater nenormalnu. a o bolnicama za mentalno poremecene kojih nema (samo za VIP tipa kanye west moze) ....a to slediju svima vama...samo ce da se siri...

Edited by mustang
Link to comment

-1.

 

Ovo produbljuje jaz izmedju njega i GOP Senatora koji nisu spremni da mahnu rukom i kazu "e pa sta sto nas je hakovala zemlja za koju smatramo da nam je rival, bitno je da smo pobedili na izborima, hahaha". 

 

Uostalom, zar su GOPeri odmahnuli rukom kad je Hilari rekla "nisam ja kriva sto su ubili americkog ambasadora u Libiji, majkemi?". Jok, nego su nastavili da bushe, sve dok im biracko telo nije postalo ubedjeno da je Hilari licno naredila ubistvo ambasadora. Isto to su radili i sa Obaminom krstenicom, i sa jos osamsto petsto gluposti koje su drndali 8 godina, sve dok je Obama bio na vlasti sto je i rezultiralo onom grafikom koju Budja pokazuje. I ne, nije im smetalo sto nisu imali lidera 7 koma 5 od tih osam godina, dapache.

 

Nema toga sto mid term ne moze da popravi.

Pogotovo kad se, kao kod Vermonta, ispostavi da se stvari naduvavaju.

 

Takodje, politicki je smehotresna ideja da ce demokrate da obore Tramparu zdesna. Ko da im Zoki Milanovic radi strategiju.

Edited by Budja
Link to comment

"Look, I understand Putin and Russia is a playground bully and they only respect strength and you need to come from a position of strength to them or you are going to have a lot of problems"

 

Rex Tillerson

 

https://www.washingtonpost.com/news/josh-rogin/wp/2017/01/04/rex-tillerson-talks-tough-on-russia-in-private-capitol-hill-meetings/?utm_term=.2cea01e0da54

 

Izvor:

Daily Mail

 

To jos shvatas WP za ozbiljno?

 

Edited by Budja
Link to comment
×
×
  • Create New...