Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

USA Izbori

Tko? 121 members have voted

  1. 1. Za koga bi ste glasali da ste u mogucnosti?

    • Kreten
      35%
      43
    • Zlobaba
      19%
      24
    • Beli listic
      14%
      17
    • ne bih se cimao
      30%
      37

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

izračunao sam topline exit pollova bez ovih 7% koji su asian i other ali koji bi trebalo kontam i oni da glasaju većinski za hilari

 

na osnovu ovih 93% rezultati su

 

klinton 46,9%

tramp 46,1%

  • Replies 4k
  • Views 351.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

.

Ovaj blagi pad u odnosu na Obamu bi Rodamova mogla makar donekle da nadomesti cinjenicom da su Latinosi danas jos brojnije glasacko telo (u apsolutnim i relativnim brojevima) nego sto su bili pre 4 godine.

Ako ostane ovaj black i hispanic trend u glasanju, moglo bi da se zakomoplikuje upravo na tom nivou - 47:46 za HRC.

 

@Kampokei> po ukupnim brojkama, Hilari je na nivou Obame, ali Tramp ima vise nego Romni u hispanic vote-u. Naravno, to je za sada.

Edited by Toni Sumaher

zbog prednosti u ovom asian i ostalom glasu kontam da je to negde 3% za hilari ukupno maksimum

 

ali to su exit pollovi i to oni prvi samo

Edited by theanswer

Kentaki je standardno republikanski ali ovo je raznošenje bez obzira na to.

zbog prednosti u ovom asian i ostalom glasu kontam da je to negde 3% za hilari ukupno maksimum

 

ali to su exit pollovi i to oni prvi samo

 

Tesko ce da bude 3% razlike sa ovim trendom. Obama je dobio sa 3,74%.

 

Morace da se promeni exit poll.

Edited by Toni Sumaher

raznošenje? na 3% prebrojanih glasova u 1 countyu

raznošenje? na 3% prebrojanih glasova u 1 countyu

 

Ozbiljno shvatas MNE?

Tesko ce da bude 3% razlike sa ovim trendom. Obama je dobio sa 3,74%.

 

Morace da se promeni exit poll.

 

ako dodam hilari 75% asian vote-a i 58% other onda bi trebalo tako da ispadne

 

inače u indijani su jedno vreme mislili da preko evana beja mogu da pokupe senat, ali teško. jako je rano ali uočljivo je da jang ide 10ak procenata ispod trampa

Edited by theanswer

prebrojano je više trenutno je na 77%, raznošenje u smislu da je Romni dobio tu Obamu sa 60 vs 37 a ovo je 73 vs 25, ogromna razlika

u indijani 70%:26% za tramparu, na prebrojanih 40k glasova

Edited by gone fishing

raznošenje? na 3% prebrojanih glasova u 1 countyu

That's the place where I trace my bloodline. 

ako dodam hilari 75% asian vote-a i 58% other onda bi trebalo tako da ispadne

 

Mozda je i tako. meni za sada deluje da je Tramp blizu % Romnija, ali da HRC prosto ne moze da dohvati Obamu. Plus ce Johnson i Stein da uzmu mnogo vise nego 2012.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.