Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

"volim te (brate,tebra) i ne govorim ti to zato sto sam pijan"

 

Nije Toni dotle stigo, govorio je o onih prvog par minuta u kafani s Bešlićem. Dok me nije sad podsetio, ja na to i zaboravio. A urnebesno je, moraću opet da pogledam.

Link to comment

katarina je u ovoj seriji nevina kao proljecni ljiljan sa sisama. neocekivano mirna uloga, u smislu seksosti. 

a i nema je previse.

Edited by morgana
Link to comment

aj vi koji ne gledate poocnite, pa da patimo zajedno:)

 

nemam lose misljenje o Vuku kao glumcu, nije da sam ga igde gledala osim u Velikoj drami, pre mislim da su tekst i rezija diletantski

 

odlicno zapazanje nekog od ranije, kao prvo citanje teksta, sve totalno neuverljivo, sa nula hemije 

Edited by Sara
Link to comment

Inace, kad govorimo o glumi Kostica, on nikako ne uspeva da bude prirodan, zato je uvek los normalnim scenama (obican razgovor sa ribom recimo). Kad je pijan, nadrkan i slicno, mnogo je uverljiviji.

 

Ta prirodnost se stice iskustvom, ali se slabo lepi na njega..

 

 

a ima u i talenta. tj nema :(

cela ekipa je plač majke božije, on je samo najistureniji pa i najviše smrdi. kao što toni kaže nema talenta i tu onda nema leba. a nema baš ni genetske predispozicije, ako se setimo pljake, mada je ovaj ipak bio sasvim podnošljiv.

 

inače, bacio sam pogled par puta po par minuta, i ne vidim ovde ništa posebno loše u odnosu na sve ostalo što dolazi odavde, tačno se uklapa u novu srpsku "filmsku misao". jednom rečju - polivanje. a znam i ovu produkciju vrlo dobro, tako da.... to je to.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

cela ekipa je plač majke božije, on je samo najistureniji pa i najviše smrdi. kao što toni kaže nema talenta i tu onda nema leba. a nema baš ni genetske predispozicije, ako se setimo pljake, mada je ovaj ipak bio sasvim podnošljiv.

 

inače, bacio sam pogled par puta po par minuta, i ne vidim ovde ništa posebno loše u odnosu na sve ostalo što dolazi odavde, tačno se uklapa u novu srpsku "filmsku misao". jednom rečju - polivanje. a znam i ovu produkciju vrlo dobro, tako da.... to je to.

Ma to je produkciono bio cirkus koliko meni rekoše, a koliko sam razumeo nisu ni završili post, još...
Link to comment

klasika. evo sad i papillon rade, serija krypton završena ovih dana, sve cirkusi medrano.

 

mada su pare dobre i na vreme, da ne grešim dušu.

Bogami, ovi za ubice malo štucaju sa plaćanjem, ali je verovatno tu kompenz na papillonu, tako to ide...
Link to comment

Imam neki cudan osecaj pred vecerasnju epizodu a i nesto me probada u grudima dok jedem jedanaestu palacinku: da li je to mozda nagovestaj sisa u krupnom kadru? :fantom:

 

 

Pogledah tizer za ovu epizodu, bice nekoliko novih likova.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...