Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

i, da li je moguce da je ono ponasanje policajaca u kozmetickom salonu normalno i prihvatljivo? meni to uopste nije simpaticno, naprotiv, bljuje mi se od toga, odmah sam na strani krimosa

 

 

edit: da ne spominjem metode istrage, povedi provalnika u akciju etc...pa jbt kako onda da pravis razliku izmedju jednih i drugih

bojim se da nije stvar maste nego kopija stvarnosti, grozno u totalu

Edited by Sara
Link to comment

i, da li je moguce da je ono ponasanje policajaca u kozmetickom salonu normalno i prihvatljivo? meni to uopste nije simpaticno, naprotiv, bljuje mi se od toga, odmah sam na strani krimosa

 

 

edit: da ne spominjem metode istrage, povedi provalnika u akciju etc...pa jbt kako onda da pravis razliku izmedju jednih i drugih

bojim se da nije stvar maste nego kopija stvarnosti, grozno u totalu

 

u kom smislu da li je normalno i prihvatljivo?

u svakom slucaju je prilicno verno prikazano

I meni je bilo malo preterano što viče na mušterije.

 

A šta mislite, jel Banjac neki visoki političar, predsednik ili čak labud?

u stvarnosti bi zapravo uleteo inter polomio ih od batina, a tek bi onda krenulo vikanje :)

 

 

labud? :D ili dobra sala ili si ti nepopravljiv optimista :D

Link to comment

bilo bi ok da vice na nekog nadrkanog tetoviranog baju (respect), al ovako na zene koje su pri tom na manikiru, nisko brate, ne moze nize, kukavica zna da im se lak nije osusio i da nece da uzvrate

 

 

 

edit.  i ja sam stavila ? koliko sam shvatila Mirko bi trebalo da je pozitivac, a meni nekako bas nije

 

edit 2, to za interventu verovatno tacno

Edited by Sara
Link to comment

bilo bi ok da vice na nekog nadrkanog tetoviranog baju (respect), al ovako na zene koje su pri tom na manikiru, nisko brate, ne moze nize, kukavica zna da im se lak nije osusio i da nece da uzvrate

 

 

 

edit.  i ja sam stavila ? koliko sam shvatila Mirko bi trebalo da je pozitivac, a meni nekako bas nije

 

edit 2, to za interventu verovatno tacno

jasta, susenje laka ispred potencijalnog traga ka ubici! cccc :D

 

stavio sam znak pitanja (i ja) posto nisam shvatio da li pitas konkretno za seriju ili eventualno pitas da li se takve stvari desavaju i u rl (u smislu da je serija realno docarala upad inspektora na manikir).

podrazumeva se da bi policiji trebalo zabraniti uznemiravanje musterija kozmetickih salona! nekakav red mora da se zna :fantom:

Link to comment

Dobro, nije labud, više se uklapa u Tomin švalerski opis.

najbolje da bi na taj nacin smeli asocitrati na premijera u drzavi gde mediji ne smeju da pisu o njegovom bracnom statusu :)

covek koji radi 25 sati dnevno da ima vremena za svaleraciju?

 

mada, sa druge strane nesto voli da se poredi sa titom. sve je moguce ipak

Link to comment

Ma kao cela serija, dramaturški je zbrkano.

Naravno da se deru.

Mnogi bi "prirodnije leglo" da je on ušao obratio se , a onda neka kokoška rekla "pih, pa ne mogu ja platila sam termin ovo-ono..."

I onda eksplozija "pravedničkog gneva službenika MUP"...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Dobro pitanje, stvarno čemu urlanje na žene u salonu. Dobar dan, odložite pribor i pođite sa nama.

 

A pričam iz iskustva, upalo jednom davno u firmu (maskirano i naoružano) i prilično mirno reklo:

"Dobar dan, odmah ustanite i udaljite se od vaših kompjutera, ne gasite i ne dirajte ništa. Izađite iz prostorije." I zar sumnjaš da smo uradili bilo šta drugačije?

 

A i sećate se hapšenja Džaje, sa sve lisicama na rukama i nosom u podu, pa smo komentarisali koji im je đavo, baš će Džaja da se tuče sa specijalcima.

Edited by Tihajeza
Link to comment

pa valjda je poenta da im "uteraju strah u kosti", pokazu da je stvar ozbiljna i sto lakse izvuku informacije

mogli su i vlasnici salona reci da poligraf nece nista da pecka, pa su se opredelili za varijantu trofazne struje :D i nabrajanju koga sve nose na dusi :D

 

daleko od toga da branim postupke policije u seriji, jos manje u rl, vise (i za sebe) trazim razlog zasto je uradjeno tako kako je uradjeno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...