Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

+1 Glogovac moze dosta bolje.

 

Meni se svideo mali Janketic. Prvi put ga gledam i prijatno mi je iznenadjenje. Tika Stanic odradjuje na iskustvo. Okanovic je imao odlicnu epizodu.

 

Vuk Kostic slab, ali se u ovoj trecoj epizodi drasticno popravio. Kicic, s druge strane, je ocajan u svakoj sceni. Bolno los glumac.

 

 

Sad sam gledao imdb, od sledece epizode se pojavljuje Pedja Bjelac :thumbup:  Ne bi me cudilo da glumi nekog jakog lika, politika, mafija. Mozda i Pecin otac.

 

Imdb info treba prihvatiti s rezervom i kad su americke serije, a pogotovo nase. Broj epizoda u zagradi uopste ne mora da je tacan (stavise i nije tacan za neke likove).

 

Od poznatijih imena jos treba da se pojave i Djuro i Maca..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

Stanić = Pušač.

Dopalo mi se:

Prvih pola minuta Nataše Ninković u seriji.

Peca i "ubica", dosta uvjerljiviji od ostatka.

Slavko Labović kao Slavko Labović.

Uliks pod svjetlima u kafiću = Bekim, na sekund dva, neko je već pominjao to.


Onako:


Pije se Balantajn i u ovoj seriji.

 

Link to comment

Imdb info treba prihvatiti s rezervom i kad su americke serije, a pogotovo nase. Broj epizoda u zagradi uopste ne mora da je tacan (stavise i nije tacan za neke likove).

 

Od poznatijih imena jos treba da se pojave i Djuro i Maca..

Video sam na špici i onog P. Bjelca...
Link to comment

A sa kim se vidja Glogovceva nova zena? Da nije i ona sa Micanovicem u semi?

Pa je ovaj mnogo kivan zbog necega na njega pa mu hebe obe zene i roknuo mu je cerku. :D

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

ja izdrzo do veselja u kafani gde obojca skandalozno, ali zaista skandalozno glume, a onda krenula hiperoriginalna spica, i tu vise nisam mogao. ovo sto sam gledao, mrtva zena je daleko najbolje odglumila.

jebiga, ne moram ni ja sve da znam.

Link to comment

da to u kafani je vaistinu loše odglumljeno + šalje poruku narodu da je ok voziti u alkoholisanom stanju sve dok možeš da se održiš na nogama :lolol:

- brojne scene su me podsetile zašto agledam domaće serije još od boljeg života, blam mi je koliko su generacije glumaca koje su se pojavile u zadnjih 25 godina takvi antitalenti za glumu a sada vidimo i nepotizam u tom poslu

- koliko će tek deca ovih sada aktuelnih 25-40 go. glumaca biti loši... :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...