Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

slaba vam je koncntracija, alkos iz kafića mu je rekao za lidiju, kako su je sklonili, tada je još nisu našli u mutnom dunavu, tada mu je takođe ispričao ko je ko na zvezdanom nebu narko biznisa...

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

slaba vam je koncntracija, alkos iz kafića mu je rekao za lidiju, kako su je sklonili, tada je još nisu našli u mutnom dunavu, tada mu je takođe ispričao ko je ko na zvezdanom nebu narko biznisa...

e, da, kad je rekao da je lidija spakovana u kutiju, ja sam prvo pomislila who the f... is lidija  :lolol:

Link to comment

Po meni: Tihomir i Janketicev mali ubedljivo najbolji i izvlace stvar. Uzdam se u Glogovca da ce da pokida kad izadje iz ove depresije. Vuk je bas los, a posebno los u dijalogu sa plavom forenzicarkom gde se ne zna ko je gori. Jebote ko da nikada u zivotu nisu imali sastanak (date), to treba da im budu najlakse scene. Uliks i Stimac laganica dobri. Gledacu do kraja, ali jebes seriju gde su Kicic i Katarina Radivojevic gledljivi.

Link to comment

slaba vam je koncntracija, alkos iz kafića mu je rekao za lidiju, kako su je sklonili, tada je još nisu našli u mutnom dunavu, tada mu je takođe ispričao ko je ko na zvezdanom nebu narko biznisa...

Jel stigao da mu ispriča, nisam siguran da su to stigli da rasprave...
Link to comment

slaba vam je koncntracija, alkos iz kafića mu je rekao za lidiju, kako su je sklonili, tada je još nisu našli u mutnom dunavu, tada mu je takođe ispričao ko je ko na zvezdanom nebu narko biznisa...

 

Damubieš ako se toga sećam, hvala.

 

Alkos = Uliks?

Link to comment

 

Alkos = Uliks?

da

 

To što je ćelavi krimos ne isključuje ostale opcije, može biti i političar i biznismen, zar nije sedeo u kafani sa strukturama  :P

 i sa mirom karanovic. sta je bese ona?

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Jel stigao da mu ispriča, nisam siguran da su to stigli da rasprave...

- napisah šta mu je alkos ponudio da ispriča ako mu plati piće, dalje je razumno pretpostaviti da iz te priče zna ko je ćelavi i za njegovu vezu sa lidijom, pa ne moraju baš sve da nam sažvaću ^_^

Link to comment

Gledam i gledaću i dalje. Na stranu rupe u scenariju, Kostićeva gluma i ostale zamjerke.



Baletanov identitet mu je otkrio osumnjičeni za ubistvo. Slika baletana je nađena prilikom pretresa kuće onog neimara kojem najvjerovatnije namiještaju. Uliks zna previše za običnog narkomana, plus zna detalje ubistva Vukovog oca koji nisu zavedeni u izvještajima. Stanića, kako Vuk kaže Uliksu, nema u tim izvještajima a Uliks pak tvrdi da mu je otac umro na Stanićevim rukama.

Čudan mi je odnos Stanića i Vukove majke. Slutim da bi tu moglo svašta da ispliva.


Meni su nakon treće epizode najsumnjiviji otac i naročito majka ubijene, oboje imaju najjači motiv. Neko od njih ili oboje su saznali za testament a suđenje sa vlasnicima zemljišta, banke i hipoteke su tu.

 

Link to comment

fikrete, sve si pomesao

Moguće, cugnuo sam malo prije treće epizode :blush:

 

Makar sam za baletana siguran, donio Vuk sliku koju su našli pri pretresu kod "ubice", bacio je na sto pred njega i saznao o kome se radi.

 

To ko mi je najsumnjiviji i kakav je odnos Stanića i inspektorove majke su nagađanja, nemam šta tu da pomiješam, samo da omanem u prognozi. Da dodam i da mi onaj teniser sa dva pasoša ne liči na ubicu, krije nešto drugo mračno ali prejeftino bi mi bilo da momak ubijene bude ubica.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Jel palo nekom na pamet da je Milica živa? Da je štimac nešto podmetnuo kod dnk?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Kako je "oživjeti" nakon onakvog testamenta? Baška što se obrt sa podmetanjem već desio sa onim listom kukuruza i tragom gume na njemu.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...