Jump to content
IGNORED

Ubice mog oca


Kanzas siti zez

Recommended Posts

Ona dugonoga Glogovceva devojka je u dogovoru sa nekim u zelji da izvuce Glogovcev novac. Mozda je u semi sa Djokovicem, a mozda igra i kako joj Kicic i ekipa sviraju da bi unistila Glogovca. A mislim da je Milica upravo bila zavedena od strane Kicica, Djokovic mi vise deluje kao zelja porodice da bi se dobro udala.

 

 

Tiku Stanica prikazuju kao nekog ko je sigurno umesan u nesto, ali mislim da ce se na kraju ispostaviti da on sve vreme stiti Vuka Kostica, ne bi me cudilo i da mu je otac.

 

Mislim da je Kosticev cale ubijen jer je istrazivao nesto oko Glogovceve firme. Vukova keva dosta prezrivo gleda na bogatase, a i Tika pomaze kako bi se osudio Glogovcev ortak. Zato me ne bi ni cudilo da je Vuk otkrio neke stvari i ubio Milicu kako bi se osvetio.

 

edit: teorija da je Vuk ubica mi ima puno rupa nego samo glasno razmisljam. Ovo mi je cetvrta teorija od jutros :lolol:

 

E da, brzo ce da se Vuk i Jelena povezu i krenu da istrazuju na svoju ruku. Verovatno ce im pomagati onaj novinar i Janketicev sin.

Edited by Kanzas siti zez
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    96

  • renne

    63

  • Milosh76

    48

  • Timmy

    45

vuk koji je ubio milicu je toliko van konvencija zanra, u seriji koja je radjena skolski, da ne mogu da povjerujem u takav ishod. a za ostalo mozda budes i u pravu, vrijeme ce pokazati.

Link to comment

Ova rasprava je ekvivalent rasprave o utakmicama jsl. Jos samo da dodje neko da nas pita sto pratimo to smece kad na potocima ima toliko boljih serija :)

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Meni je drago što Srle (Labović) igra u devet epizoda. Igrali su Vuk i on jedan protiv drugog u apsolutnih 100, jači bio Labović.

 

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Ona dugonoga Glogovceva devojka je u dogovoru sa nekim u zelji da izvuce Glogovcev novac. Mozda je u semi sa Djokovicem, a mozda igra i kako joj Kicic i ekipa sviraju da bi unistila Glogovca. A mislim da je Milica upravo bila zavedena od strane Kicica, Djokovic mi vise deluje kao zelja porodice da bi se dobro udala.

 

 

Tiku Stanica prikazuju kao nekog ko je sigurno umesan u nesto, ali mislim da ce se na kraju ispostaviti da on sve vreme stiti Vuka Kostica, ne bi me cudilo i da mu je otac.

 

Mislim da je Kosticev cale ubijen jer je istrazivao nesto oko Glogovceve firme. Vukova keva dosta prezrivo gleda na bogatase, a i Tika pomaze kako bi se osudio Glogovcev ortak. Zato me ne bi ni cudilo da je Vuk otkrio neke stvari i ubio Milicu kako bi se osvetio.

 

edit: teorija da je Vuk ubica mi ima puno rupa nego samo glasno razmisljam. Ovo mi je cetvrta teorija od jutros :lolol:

 

E da, brzo ce da se Vuk i Jelena povezu i krenu da istrazuju na svoju ruku. Verovatno ce im pomagati onaj novinar i Janketicev sin.

 

Polako, za sad voze taman kako treba. Našli su odmah prvog osumnjičenog, naizgled case closed, DNK  i otisak gume (ajoj...), i vrlo brzo smo saznali da nije on. Od tada sumnja prelazi na dečka, a pomalo i na Dugonogu, motivi se crtaju vrlo očigledno, što i treba da bude. Ali tek je treća epizoda, sve što sada vidimo će do kraja biti opovrgnuto 1-2 puta, i Dugonoga, i trener. Skoro svi će na neki način biti pod sumnjom do kraja, verovatno i sam Glogovac, svakako i kum, verovatno i Saša Janković, opovrgnuto, i ponovo vraćeno u igru na neki način do 10-te epizode. Tako se to i radi - dok god uspeju da izvezu mini-priče "zašto i kako" to je okej, ako će im rešenja uvek biti kao onaj čaj od nane, gospode, e onda džaba kreče.

 

Ako smem ja malo, ne da proričem, nego da maštam, matori načelnik je toliko nacrtan kao zli lik iz pozadine, a već znamo da se druži sa direktorkom koja je u naručju narko mafije, pa i samim narko bosom, da će mi biti veliko razočarenje ako on na kraju bude ćaćin ubica, to bi bilo prelako. Bilo bi skroz okej da uprkos tome što je mator, korumpiran i verovatno gad od čoveka da ipak ili štiti junaka™ ili da će na kraju biti ipak neko iskupljenje ili pozitivna uloga.

Link to comment

Nedelja u 20h, na RTS1... mene vise zanima kakva je gledanost...

Tata polako stize babu... Doduse, baba posustaje... Gorcilo isto jaca...

Ne bih da kvarim ugodjaj al meni nasa krimi serija stvarno kriminalna

Link to comment

 ovaj topik je def zanimljiviji od serije

...što i nije baš težak izazov.

Ipak sam rešio da pratim do kraja, ovakva trešina se ne sme propustiti.

 

Glogovac mi je jedini ubedljiv za sada.

Realno, nije se nešto mnogo ni pojavljivao, niti mu je uloga do sada bila zahtevna, ali jedino sam njemu poverovao.

Sve ostalo je cirkus, gledam i krstim se svim udovima.

Link to comment

...što i nije baš težak izazov.

Ipak sam rešio da pratim do kraja, ovakva trešina se ne sme propustiti.

 

Glogovac mi je jedini ubedljiv za sada.

Realno, nije se nešto mnogo ni pojavljivao, niti mu je uloga do sada bila zahtevna, ali jedino sam njemu poverovao.

 

Huh, ja baš gledao Glogovca koji je imao ovakve ili onakve uloge, ali uglavnom ih dobro odrađivao, i pitah se kada je to počeo da ošljari. Skroz mi je bio sav kao da mu je uginula kornjača kućni ljubimac, a ne da mu je ćerka jedinica svirepo ubijena. Mićanović isto, mrkitužnizabrinutiozbiljni izraz lica non stop. Mogli su i Koštunici da daju ulogu, uneo bi malo živosti.

Link to comment

Huh, ja baš gledao Glogovca koji je imao ovakve ili onakve uloge, ali uglavnom ih dobro odrađivao, i pitah se kada je to počeo da ošljari. Skroz mi je bio sav kao da mu je uginula kornjača kućni ljubimac, a ne da mu je ćerka jedinica svirepo ubijena. Mićanović isto, mrkitužnizabrinutiozbiljni izraz lica non stop. Mogli su i Koštunici da daju ulogu, uneo bi malo živosti.

+1 Glogovac moze dosta bolje.

 

Meni se svideo mali Janketic. Prvi put ga gledam i prijatno mi je iznenadjenje. Tika Stanic odradjuje na iskustvo. Okanovic je imao odlicnu epizodu.

 

Vuk Kostic slab, ali se u ovoj trecoj epizodi drasticno popravio. Kicic, s druge strane, je ocajan u svakoj sceni. Bolno los glumac.

 

 

Sad sam gledao imdb, od sledece epizode se pojavljuje Pedja Bjelac :thumbup:  Ne bi me cudilo da glumi nekog jakog lika, politika, mafija. Mozda i Pecin otac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...