Jump to content
IGNORED

Organizovani kriminal u Srbiji i regionu


nautilus

Recommended Posts

Jeste

dvdy8Rp.png

Quote

Sinoć su u svečanoj loži našeg stadiona sedeli i predstavnici članovi Skupštine kluba iz redova navijača koji imaju statutarne predstavnike u Skupštini. Dakle, oba predstavnika navijača koji su sinoć utakmicu posmatrali iz centralne lože Partizanovog stadiona su predstavnici članova najvišeg klupskog upravnog organa i tu su se našli u skladu sa Statutom FK Partizan.

 

Link to comment

Meni zanimljivo sto je nakon objavljivanja za koja dela se terete, najveca operacija posle Sablje u Srbiji nema nikakve veze sa ratom klanova koji tece ovo n-tu godinu i u kojem je stradala 50ak ljudi. A 51-vi trebao da bude Bjelivuk nedavno.

  • +1 1
Link to comment

Mala side story od ljudi koje znam: dečko koji radi u štampariji zove gazdu firme koji se nije pojavio na poslu da ga pita gde je. Ovaj se javlja potpuno ubijen od alkohola.

Gde ste gazda danas ceo dan?
Evo slavim što su uhapsili Belivuka. Trebalo je reket da mu nosim sutra.

(pritom su mu se odavno privalili SNS-ovci da im štampa džabe promo materijal, a onda se pojavili i ovi)

 

Zaista sam u fazonu napalma za ekipu na vlasti. Kao i za ove sociopate. Ako je istina ono što piše po novinama, to je operisano od morala, savesti i empatije. Dakle - trajno opasno po društvo.

 

Takodje mi je zanimljivo ovo što Djeneralče piše... što nisu pustili da ga ubiju?

p.s. i ko tačno nije pustio da ga ubiju? cg ili naša govna?

Edited by pt 2.0
Link to comment
2 minutes ago, pt 2.0 said:

i ko tačno nije pustio da ga ubiju? cg ili naša govna?

 

Tesko da ima neke razlike tj uvezani su oni prilicno. Sad ce verovatno da se primire i jedni i drugi i treci, ovo je opomena i mislim da nece ici mnogo visoko, cak ni do Hrkalovicke. Ko zna sta ona sve zna i o kome sve ima materijala.

Treba pratiti i domace medije i sajtove, ukljucujuci i nezavisne tipa KRiK, BIRN, Insajder i slicno, verovatno ce nesto od materijala zaversiti u medijima preko njih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...