Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

možda  nije više ni dvadeset prvi... onaj logan ili njegov kolega spominje u jednom trenutku kako jedan dan u westworld-u košta 40 hiljada dolara...

Link to comment

Jao taj lik (haker iz HoC) me smara za sve pare. Ne može nekako da klikne glumački sa Dolores, svaka njihova scena mi je transfer blama. Taman sam mislio da će sa se izvadi tako što će da ispresavija onog odvratnog šuru, ali ništa ni od toga.

Link to comment

rejčelka je potpuno pod utiskom... sedi gola ispred entonija, i ovaj kaže: "hello, dolores";

čak su i muve koje su im sletale na facu bile prave

Link to comment

Imam nekoliko nedoumica.

 

1. Da li postoji više primeraka robota istog lika?

2. kako ljudi razlikuju robote od samih sebe?

3. Kako osoblje iz održavanja odnosi oštećene robote, a da niko to ne primeti?

4. Ako se npr. robot ošteti u priči koja traje više dana  (kao ova sada u kojoj je Dolores) kako se onda vrši održavanje oštećenih robota, a da ne remete priču ?

5. Koji je vek uopšte?

5. Da li su svi roboti?

 

Да ли има више робота или роботи све више развијају свест и почиње да им се привиђа(сцена са Долорес)?

Колико сам видео у оној сцени Хопкинса са оном из управе, или шта је већ, на веранди, сви роботи могу бити заустављени у тренутку.

То је добро питање: да ли су сви роботи?

Link to comment

Има сцена Еда Хериса када прича о стварном свету и зашто је све то настало-свет је постао утопија благостања али су људи изгубили смисао и осећања.

Link to comment

rejčelka je potpuno pod utiskom... sedi gola ispred entonija, i ovaj kaže: "hello, dolores";

čak su i muve koje su im sletale na facu bile prave

 

Matorom su zasuzile oci kad ga je ova pitala "Jesmo li stari prijatelji", ima tu neceg dosta licnog izmedju njih dvoje

Link to comment

Да ли има више робота или роботи све више развијају свест и почиње да им се привиђа(сцена са Долорес)?

Колико сам видео у оној сцени Хопкинса са оном из управе, или шта је већ, на веранди, сви роботи могу бити заустављени у тренутку.

То је добро питање: да ли су сви роботи?

ma nema vise robota. rejcelinog cacu su zamenili nekim posve razlicitim.
Link to comment

Ipak imaju bar dva Lorensa. Jednom jeEd Haris prerezao vrat , a drugi istovremeno organizuje pljacku kocije s nitroglicerinom.

 

 

Moguće da je različit timeline.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...