Jump to content
IGNORED

Westworld


Ajant23

Recommended Posts

ne kapiram, sto je nemoguce da je viljem dosao u park trijes godina posle otvaranja i da je ostao jos trideset?

Zato sto je Ed Harris eksplitno rekao da je bio na pocetku rada parka kada je sprecio Arnolda da unisti park.

Link to comment

ne kapiram, sto je nemoguce da je viljem dosao u park trijes godina posle otvaranja i da je ostao jos trideset?

Park postoji samo 35 godina, tako nesto pominju

Plus sto bi Heris u tom slucaju imao 80-90 godina

Edited by goofs
Link to comment

ok, ovo prvo sam zaboravio il nisam registrovao. al ne bi me cudilo i da ed haris glumi lika od osamdeset.

palo mi je na pamet da bi ta najmanje dva tajmlajna objasnila nenestanak androida u storilajnu dok ih vidimo na servisu, a mozda i one usavrsene metke koji eda harisa samo taknu dok mladog ruse na pod od udara.

Link to comment

ok, ovo prvo sam zaboravio il nisam registrovao. al ne bi me cudilo i da ed haris glumi lika od osamdeset.

palo mi je na pamet da bi ta najmanje dva tajmlajna objasnila nenestanak androida u storilajnu dok ih vidimo na servisu, a mozda i one usavrsene metke koji eda harisa samo taknu dok mladog ruse na pod od udara.

 

Ed Haris se verovatno već navikao na metke. Plus što su ga gosti prepoznali u prošloj ili pretprošloj epizodi, on bi morao biti pravi 101%.

Link to comment

Vi ignorisete moju teoriju o postojanju dva parka. To objasnjava sto je Lorens ovamo preklan a opet u ulozi ozloglasenog bosa.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Vi ignorisete moju teoriju o postojanju dva parka. To objasnjava sto je Lorens ovamo preklan a opet u ulozi ozloglasenog bosa.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

 

Lakše je napraviti 10 Lorensa nego 2 parka

Link to comment

Jeste ali u Edovoj prici Dolores je oteta(bar tako Ed kaze) a u Vilijamovoj nije. Verovatno nije tacna moja teorija ali je realnija od ove sa razlikom u godinama.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Pa oni kažu da je oteta, to ne mora da bude slučaj.

I Dolores flipne kada joj ubiju porodicu, a ubiju je jer tu ne bude onaj njen Kiklop sto obicno bude tu da je spase...a on nije tu jer je krenuo za Vajatom, nakon cega ga je Ed pokupio.

Link to comment

Ed kaze da je Dolores oteta da bi nalozio Tedija da mu pomogne da nadje Vajata (racuna verovatno da je ovom usadjeno neko znanje o Vajatovoj lokaciji u okviru tog novog storylinea, a zna da mu je Dolores triger), a nemoguce je da postoje dva parka zato sto se u "obe" verzije parka pominje kako se Arnold ubio u tom parku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...