Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sta vam je tacno ta "moralna panika" ? Nije bas da pratim njegov opus, ali osim ove angazovana mu je i Pegla. I sto se mene tice, ima onu stvar sa Skaj Viklerom i to je to. 
e da, ima i ona u kojoj je on uspeo jer roka hop i faks, a ovi su ostali ljakse , ili tako nekako

 

Link to comment
12 hours ago, Lezilebovich said:

Sta vam je tacno ta "moralna panika" ? Nije bas da pratim njegov opus, ali osim ove angazovana mu je i Pegla. I sto se mene tice, ima onu stvar sa Skaj Viklerom i to je to. 
e da, ima i ona u kojoj je on uspeo jer roka hop i faks, a ovi su ostali ljakse , ili tako nekako

 

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Hermetico said:

Ja ne pratim uopšte jer kad god sam uključio opet sam ugledao onog jednog lika u ekipi koji nam uvek rečima objašnjava nešto čemu se mi već smejemo jer smo implicitno skapirali i to i doprinosi utisku, što je svima jasno bez da se govori, i tog što nam objašnjava trpimo jer nije skroz kreten nego onako malo. Ne znam da li se razume o kojim fenomenima pričam

Ponekad je mnogo jači efekat kad neko glasno artikuliše ono što svi (ni)smo skapirali.

Uopšte, nije mi jasna pizma glede Marčela ovde. 

Pa upravo je i potrebno non stop ponavljati i ljudima utuviti u glavu, jer ovako ne ide...jbg.

 

Kolega napadaj mi je jasan, ne voli rep i repere :D

  • +1 1
Link to comment

Ja ne pratim mnogo domaći, probirljiv sam i inače a i mator pa ne uhvatim mnogo. Slobodno podvedite ovo pod najsubjektivniji moguči utisak, daleko sam od stručnjaka

 

EDIT Btw za mene su kolumne u Politici diskvalifikacija koje vjere bio, to je moja crta u pesku koju ne smeš preći. Ali nije samo to. Ali i to je

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...