Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Ih, Grci su 2004. imali i losiji roster po tom pitanju. Zagorakis je dobacio do Bologne. :D Turska 2002. je slican primjer.

 

To je sigurno najlosiji roster koji je uzeo neku titulu,EP ili SP.Da li su uzeli zbog dobre taktike,realno nisu mogli drugacije sa tim (ne)kvalitetom,sticajem okolnosti ili zbog kosmicke pravde,bas ih briga.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj, ja sam sam rekao da volim da vidim da tako neki ,,teškaš" izvisi i da je dosadno da nonstop igraju isti timovi i da uvek isti budu favoriti. Ja bi bio super srećan da neka Kolumbija, Poljska ili Maroko osvoji SP (pod uslovom da to ne urade kao Grčka EP 2004., ali čak i to bi mi bilo kul s fenomenološke strane i bilo mi bi drago za njih). Ali da neodlazak Italije na SP jeste tektonski poremećaj u svetu fudbala to jeste. Kao kada bi Bajern ispao iz 1. Bundeslige ili Man U iz EPL. Ne znači da tako nešto nije zasluženo u datom trenutku, ali jednostavno jeste šok i velika promena. To je objektivno tako i nema veze s tim šta mi mislimo subjektivno da li je dobro ili loše.

Разлог зашто је лига лажних шамиона тако бесконачно досадна.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...