Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

Ne zezajte, Grci su bili najgora repka na prvenstvu, ovo je gol za 3;0. Maradona je vec bio u fazi raspada.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Mislim da je pao zbog efedrina, na doping kontroli posle tekme. 

 

 

edit: jesu tada beše Nigerijci razbili Argentinu u grupi?

 

Jok, sad sam proverio, Nigerija je razbila Bugare u prvoj utakmici 3:0, a posle izgubili od Argentine 1:2

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Samo Nemci. Brazil je jos uvek visa kategorija, sa sve dva Marakanaza. :fantom:

Bas sam htio ovo da komentarisem. Kroz suhi broj nastupa, Italija i Njemacka su dosad bili u istom kosu, ali Nijemci na SP nikad ne idu ispod cetvrtfinala dok Italija na zadnja dva nije prosla grupu, 2002. su pokradeni u osmini finala u koju su usli jer su Hrvati usrali sa Ekvadorom.

Link to comment

Ne zezajte, Grci su bili najgora repka na prvenstvu. Maradona je vec bio u fazi raspada.

 

A ne bi bio prvi raspad koji je "bio bitan za atmosferu", nego što su ostali pali kad je njega skembalo. U tom trenutku su Argentinosi imali opasnu ekipu i neke od svojih top igrača u zenitu karijere.

Link to comment

Bas sam htio ovo da komentarisem. Kroz suhi broj nastupa, Italija i Njemacka su dosad bili u istom kosu, ali Nijemci na SP nikad ne idu ispod cetvrtfinala dok Italija na zadnja dva nije prosla grupu, 2002. su pokradeni u osmini finala u koju su usli jer su Hrvati usrali sa Ekvadorom.

 

2002 su pokradeni pre svega upravo protiv Hrvata. Ne spominji mi to prvenstvo.... :frust:

Link to comment

eh sad ekipa za sredinu tabele serie a...a oni pobedili francuze i izbacili holandiju i italiju.

Bukvalno im 90% igrača igra u klubovima tog kvaliteta ili slabijim
Link to comment

Bas sam htio ovo da komentarisem. Kroz suhi broj nastupa, Italija i Njemacka su dosad bili u istom kosu, ali Nijemci na SP nikad ne idu ispod cetvrtfinala dok Italija na zadnja dva nije prosla grupu, 2002. su pokradeni u osmini finala u koju su usli jer su Hrvati usrali sa Ekvadorom.

 

To naravno, mislio sam samo na ucesca na SP.

A ne bi bio prvi raspad koji je "bio bitan za atmosferu", nego što su ostali pali kad je njega skembalo. U tom trenutku su Argentinosi imali opasnu ekipu i neke od svojih top igrača u zenitu karijere.

 

Meh, uvek se dize neka dzeva oko njihove super ekipe. <_<  Igrali su oni koliko su mogli i posle Maradone, dobili Nigeriju, pukli od Blgara, posle se zalomila Rumunija.

Link to comment

A ne bi bio prvi raspad koji je "bio bitan za atmosferu", nego što su ostali pali kad je njega skembalo. U tom trenutku su Argentinosi imali opasnu ekipu i neke od svojih top igrača u zenitu karijere.

Argentina je '94. zaustavljena kako je jedino bilo moguće. Diskvalifikovan Maradona i šok u ekipi. Mislim da bi bili možda i prvi favorit. A prvenstveno je bilo sjajno i šteta što takva Argentina sa Maradonom nije imala priliku igra protiv Romarija i družine.
Link to comment

Mislim, da li se vi secate koliko je ozbiljnih tekmi odigrao Maradona posle Napolija? Suza mi suzu stize za Argentinom 1994 ili 1998.....

 

Naravno da bi ih Romario i ekipa pojeli u tom duelu, jer su bili daleko ozbiljniji kao tim.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ma Maradona je bio bitan na nekoj simboličkoj ravni za tu ekipu, to mu je bio ono, posljednji trzaj (vjerovatno se zato i rokao, da izgura tih nekoliko utakmica, naravno da je bio neupotrebljiv na nivou cijele sezone), jbg meni žao npr. Batistute

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...