Jump to content
IGNORED

WC 2018 evropske kvalifikacije


levi

Recommended Posts

@ajatolah

 

Pogresno si shvatio hazardov post. Tektonski poremecaj, a ne "katastrofa". Naravno da nisu zasluzili da odu dalje i "ko ih jebe" - izgubili su fair and square. Meni je licno tesko jer sam navijac, ne ocekujem da iko drugi deli moj sentiment. Da je ovako ispala Argentina, Brazil, Francuska ili Nemacka radovao bih se samo tako, ovako se raduju oni.

Link to comment
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cash

    149

  • levi

    111

  • MiddleClass

    98

  • Lancia

    74

Top Posters In This Topic

Pa i grcka je bila pobednik u fudbalu, toje vece iznenadjenje nego da engleska pobedi na evroviziji

Mada ne i veće iznenađenje nego da engleska osvoji nešto u fudbalu :fantom:
Link to comment

Francuzi su ispali od fenomenalne ekipe sa najboljim igracem sveta za 1994, imali su tu nesrecu da se nadju s njima u grupi. Ovi su ispali od hrkljus anonimusa.

 

:)

 

img-photo-le-spectre-de-kostadinov-14430

Link to comment

Jbg, ne možeš da pobjedis ekipu koja bi u Serie A bila u sredini tabele u najboljem slučaju, ne zaslužuješ veliko takmičenje.

 

eh sad ekipa za sredinu tabele serie a...a oni pobedili francuze i izbacili holandiju i italiju. 

Link to comment

Po trenutnom kvalitetu ekipe možda, ali u istorijskom kontekstu je daleko veće iznenađenje. Poslednji put Italijani nisu išli na SP 1958., ovo je tek treće SP na kom nema Italije. Ovo je u rangu toga da na SP ne odu Nemačka ili Brazil. Tektonski poremećaj

 

Samo Nemci. Brazil je jos uvek visa kategorija, sa sve dva Marakanaza.  :fantom:

 

@Meazza: Bugari su od 1992-94 bili klasican underdog i dosta kilavi kroz kvalifikacije. Niko to tada nije ocekivao.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Samo Nemci. Brazil je jos uvek visa kategorija, sa sve dva Marakanaza.  :fantom:

 

@Meazza: Bugari su od 1992-94 bili klasican underdog i dosta kilavi kroz kvalifikacije. Niko to tada nije ocekivao.

 

Mozda niko nije ocekivao, ali taj tim je bio prepun kvaliteta, uostalom to su pokazali i na SP.

Link to comment

Prepun kvaliteta, ali i mana. I to su pokazali na SP. :fantom:

 

Pa nisam napisao da su bili najbolji tim na svetu. Stigli su do polufinala izbacivsi svetske prvake. Mislim, ne znam kako mozes uopste da ih osporavas. :D

Link to comment

Pa nisam napisao da su bili najbolji tim na svetu. Stigli su do polufinala izbacivsi svetske prvake. Mislim, ne znam kako mozes uopste da ih osporavas. :D

 

Ma, vise je bila poza, zaboravi. Bili su Bugari zajebani kao kratko cebe na SP, Kostadinova i Stoickova ni lasom nisu mogli da pohvataju. Nesrecnu Argentinu su razbucali bas kao bugarsku skupstinu. Medjutim, u kvalifikacijama su se dosta slepovali, a obilno ih je boginja Talija pomazila u toj tekmi u Parizu, gde su, koliko se secam, bili dosta slabiji.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Ma, vise je bila poza, zaboravi. Bili su Bugari zajebani kao kratko cebe na SP, Kostadinova i Stoickova ni lasom nisu mogli da pohvataju. Nesrecnu Argentinu su razbucali bas kao bugarsku skupstinu. Medjutim, u kvalifikacijama su se dosta slepovali, a obilno ih je boginja Talija pomazila u toj tekmi u Parizu, gde su, koliko se secam, bili dosta slabiji.

Pa dobro, to da, ali kad se stvari pogledaju ovako retroaktivno ne treba Francuze da bude toliko sramota.

Link to comment

Kad su ono Maradonu izbacili, nakon prve ili druge tekme, sjećam se onog njegovog dranja i kreveljenja u kameru, nakon čega su kapiram ga pozvali da vide na čemu je :lolol: 

 

Uglavnom, sve tekme koje su Argentinci igrali nakon izbacivanja Maradone treba uzeti sa dozom opreza, jer su emotivno i svakako bili raspadnuti. Da je ostao šmrkator, kapiram da uspjeli daleko da doguraju. To ih je dotuklo. 

 

 

Evo Viki kaže da nije igrao protiv Bugara, a protiv Nigerije jeste, znači taman tad su ga nogirali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...