Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

WC 2018 evropske kvalifikacije

Featured Replies

Tu bi ispao neko treći, ne bi oni... :fantom:

 

Dodouše i mi smo sa Španijom jednom namestili skandinavcima ispadanje, da se to ne zaboravi...

Mladi se ne računaju
  • Replies 1.7k
  • Views 118.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa sa Švedskom u grupi pa lepo da nameste rezultat da obe ispadnu

 

Opako smara ova forumska žabaromanija.

 

Danci su od '86 naovamo 1 ozbiljna fudbalska nacija koja igra uglavnom dopadljiv fudbal.

 

Švedi su skroz druga priča i idu u koš sa Grčkom i Ukrajinom. Teški smarači.

Edited by dillinger

Dobro je, bolje je SP bez ovih ostrvskih grka

Ti stvarno mislis da je ono bilo namesteno. Mora da su svi u 90.minutu znali da je u Arnhenu zavrsilo 0:0

Pa jebem ga, malo je sumnjivo da primomo tako 2 gola, kad je tamo već završeno...

Mladi se ne računaju

Radisa misli na Euro 2000

Dobro je, bolje je SP bez ovih ostrvskih grka

Jos jedno poluvreme mora da se odigra.

 

Radisa sudac je tamo progurao Spaniju dalje, Vesije Francuz. Nema teorije da je bilo namesteno. Secam se face Mihajlovića koji je mislio da smo ispali. Onda mu neko pridje i kaže da smo prosli dalje a on u fazonu: pa dobro bar nesto.

Edited by Cash

  • Author

Pogurali su Španci, a naši se raspali pod pritisom kao pičke, mnogo puta viđeno

Barsa je OK, ja sam jorgandzija.

 

+1,sto se tice Spanije

Odem da okupam decu i padne više golova nego za prethodne 3 tekme.

potapša ga koljega po bolnom ramenu :lolol:

Kako bre nisu?

 

 

Pa tako. Jesu nordijci, nisu skandinavci.

  • Author

Eriksen  :ziga:  :ziga:

može i levom. klasa je eriksen

:Hail: Za hummel. Jel to njiova marka?

Pa tako. Jesu nordijci, nisu skandinavci.

Covek svaki dan nauci nesto. Umro bi, ne bi znao ovo.

Edited by Majo

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.