Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Tamo idem zato sto mi iskocilo neplanirano slobodno jer su mi odlozena neka sudjenja. A drugar je vec sa devojkom tamo rezervisao smestaj i idu autom pa taman da podelimo troskove. Meni bitno da mi dupe vidi puta nisam ja neki zahtevan turista :)

Edited by Moća
Link to comment

Moćo, naći ćeš na licu mesta jeftinije nego sve to što gledaš na netu. Pa slobodno zapucaj i traži kad dođeš. Em vidiš odmah šta i gde uzimaš, em se lako dogovoriti za nižu cenu.

Link to comment

Moćo, naći ćeš na licu mesta jeftinije nego sve to što gledaš na netu. Pa slobodno zapucaj i traži kad dođeš. Em vidiš odmah šta i gde uzimaš, em se lako dogovoriti za nižu cenu.

 

hmm, hmm, hmm...kad brat grk oseti krv...

Link to comment

Upravo to. Nadjoh neki smestaj na netu videcemo danas dal je slobodan.

Pogotvu sto se priblizava spic sezone.

Edited by Moća
Link to comment

hmm, hmm, hmm...kad brat grk oseti krv...

 

Ja čula jedno baš loše iskustvo sa tim odlaskom u špucu sezone konkretno na Halkidiki a sa idejom da se dobra cena nađe na licu mesta. Spavalo se nešto tipa jednu noć u jednom smeštaju, drugu u autu dok nisu našli nešto priuštivo na 7 dana.

Edited by Dagmar
Link to comment

Prosle godine oko 20.jula na Sitoniji u dva turuisaticka mesta nasli odmah na licu mesta po cenama koje nismo mogli da zamislimo... 50e za 4 osobe, uz more, pristojan smestaj... Na netu ispod 80-90e nije moglo da se vidi nista A isto su svi pricali da ne idemo tako na rizik. 

Link to comment

Verovatno ima do ponude i potražnje, ako ideš negde gde je gusto i gazda zna da može da popuni za veće pare, onda logično da neće hteti da izda. I obrnuto.

Link to comment

To svakako. Mi smo oba puta naisli na rezervisan apartman gde su gosti ispalili. I onda smo lako i brzo ubili cenu i bez nekog cenkanja. Oni procene da im je bolje i tako da izdaju nego da rizikuju prazan apartman dan ili dva dok se ne pojave sledeci gosti. U Sartiju smo nasli bukvalno za 10 min sasvim pristojan smestaj uz more za 50e. U Vurvuruu (ili kako se vec zove ono mesto) smo trazili bar 1h. Al opet manje vremena nego sto se izgubil trazeci po internetu. Samo je bitno krenuti ujutru sa trazenjem i ne uzimati prvo na sta se naidje.

Link to comment

Svakako da ti treba i malo sreće, ali u principu može da se nađe na licu mesta.

 

Mi smo prošle godine na Kefaloniji našli na licu mesta slobodan smeštaj za nas četvoro (u dve sobe) za ukupno sat vremena traženja i to u sred sezone, kraj jula-početak avgusta. I ovo što kaže Timmy, ne uzimati prvo na šta se naleti. 

Link to comment

Na Limnosu mnogo Bugara. Mnogo vise nego proslog leta. S obzirom da se voze uglavnom dzipovi najvecih gabarita i flashy marke, Infinity, Subaru, Audi, verovatno kapiraju da je mondenska destinacija. Idioti. Lokalci vec masovno pizde, sem sake onih koji direktno profitiraju.

Link to comment

Daj preporuku ako je dobar smestaj. Ja jurim za Kefaloniju bas.

 

pokušavam da iskopam, pošto su pomalo inkognito, nešto se ne reklamiraju, Grko-Nemci ga drže, apartmani su vrlo prostrani, frižideri normalne veličine, klima, ali nema interneta, tj prošle godine ga nije bilo

 

ako ne nađem, u najgorem slučaju mogu da ti ih pokažem na google maps, u Lasiju su i to je dobra baza za dalje. Inače za Lasi je bitno da napomenem, ko misli da će tu naći giros na ulici i slično, zajebao se, samo full restorani i to je to. Fast fudova ima u Argostoliju, na 5-6 minuta vožnje

 

Ima jedna veća zajednička terasa sa finim pogledom:

 

11061723_10155881153570459_5513074679560

edit: setio sam se, ima dobrih apartmana koji se nalaze tik uz ovaj gde smo mi bili i tako smo i otkrili jer smo prvo skoknuli do: http://www.panorama-kefalonia.gr (što su mnogi preporučivali) u nadi da se možda nešto oslobodilo na licu mesta (raspitivali smo se i pre puta)

Edited by copkillah
Link to comment

pokušavam da iskopam, pošto su pomalo inkognito, nešto se ne reklamiraju, Grko-Nemci ga drže, apartmani su vrlo prostrani, frižideri normalne veličine, klima, ali nema interneta, tj prošle godine ga nije bilo

 

ako ne nađem, u najgorem slučaju mogu da ti ih pokažem na google maps, u Lasiju su i to je dobra baza za dalje. Inače za Lasi je bitno da napomenem, ko misli da će tu naći giros na ulici i slično, zajebao se, samo full restorani i to je to. Fast fudova ima u Argostoliju, na 5-6 minuta vožnje

 

Ima jedna veća zajednička terasa sa finim pogledom:

 

11061723_10155881153570459_5513074679560

edit: setio sam se, ima dobrih apartmana koji se nalaze tik uz ovaj gde smo mi bili i tako smo i otkrili jer smo prvo skoknuli do: http://www.panorama-kefalonia.gr (što su mnogi preporučivali) u nadi da se možda nešto oslobodilo na licu mesta (raspitivali smo se i pre puta)

 

Hvala! Nazalost ovo je zauzeto pa sam nasao neki solidni apartman kod srbo-grkinje u Argostelionu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...