Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Kavadarci, preko Rosomana, planinski prevoj visi od 1000 metara ili tu negde, sa koga se silazi prema Prilepu i u Pelagoniju.

Veles - Prilep, onako, ne preporucujem, i ako je nesto kraci.

Bitolj je vredan zadrzavanja bez ostatka.

Link to comment

Gde spavati na pola puta izmedju BG i Kefalonije? U povratku cemo u Solunu, samo ne nzam sta raditi u dolasku. Obavezno je da ima plazu sve ostalo je opcionalno.

 

ne znam da li je baš pola puta, ali jesi li kontao negde na Lefkadi?

Link to comment

gde god da ides avionom nece biti guzva i bice srba :D

 

ako ti nije problem da se cimas trajektom onda bih ti preporucio milos. ali moras do atine, pa trajektom. smestaj trazis u adamasu ili poloniji.

imas trajekt u 17 ili 17,30h. za tri sata si u adamasu.

ako ti je avgust = avgust posle 20-og, onda jos koju kintu sacuvas za smestaj.

 

evo procitaj sta sam napisao na mom blogu o milosu:

http://jsinisa.blogspot.de/2013/09/milos-avgust-2013.html

 

divno, divno, divno!!!  bas ce mi dobro doci tvoj blog :)

ja idem na milos, posle 20. avgusta, ali letim iz atine :)

 

ako imas preporuku neku za rent-a-car, bilo bi super; ove ponude koje sam do sada dobila mejlom su minimum 40 eur po danu za auta tipa matiz.

Link to comment

divno, divno, divno!!!  bas ce mi dobro doci tvoj blog :)

ja idem na milos, posle 20. avgusta, ali letim iz atine :)

 

ako imas preporuku neku za rent-a-car, bilo bi super; ove ponude koje sam do sada dobila mejlom su minimum 40 eur po danu za auta tipa matiz.

 

Na licu mesta svakako neće da bude 40e dnevno za Matiz ili nešto slično, to ne brini.

Link to comment

divno, divno, divno!!!  bas ce mi dobro doci tvoj blog :)

ja idem na milos, posle 20. avgusta, ali letim iz atine :)

 

ako imas preporuku neku za rent-a-car, bilo bi super; ove ponude koje sam do sada dobila mejlom su minimum 40 eur po danu za auta tipa matiz.

 

meni je isto avion bio opcija, ali je uletela zena sa gomilom stvari koje "moramo" nositi, pa sam odustao.

rent-a-car ces tamo obaviti na licu mesta. imas gomilu malih firmica koje ni nisu na netu. obavezno pitaj vlasnike hotela/apartmana koji uvek imaju dil sa nekim

Link to comment

ne znam da li je baš pola puta, ali jesi li kontao negde na Lefkadi?

mnogo je to blizu krajnje destinacije. za sada deluje najrealnije da u putu ka tamo bude solun a u povratku Skoplje.

Link to comment

nije to neka tajna, jagnjesko kod dzoka u mrzencima, spavanje ili u susednoj banji negorci (avanturizam) ili u gevgeliji (strejt). pisali smo o tome ovde...

Edited by yolo
Link to comment

nije to neka tajna, jagnjesko kod dzoka u mrzencima, spavanje ili u susednoj banji negorci (avanturizam) ili u gevgeliji (strejt). pisali smo o tome ovde...

 

To se podrazumeva.

 

ideja je javor dzoko za obrok pa posle Solun dok smo zeljni mora, a u povratku Skoplje.

 

Samo bese ima neka dva Javora tamo? Jel ima razlike ili je isto?

Link to comment

moja majka zvana avanturista treba iz nekog mesta na halkidikiju gde je sada da stigne do platamona. sve to ne bi bilo problematično da ide kolima i da je koji minut mlađa od 76 godina, ali ne, njoj je dosadno u tom mestu i hoće ovamo.

 

e sad, u tom mestu su joj rekli da lokalni bus koji vozi do soluna staje na jednoj autobuskoj stanici, a busevi za platamon na drugoj. voz, koji bi ona najradije da koristi, ispada još komplikovaniji za stizanje.

 

guglanjem sam otkrila da postoji neki gradski bus koji vozi izmedju te dve autobuske stanice, te sam se zajebala i rekla joj to, tako da je nagovaranje na taksi odmah palo u vodu. jel neko možda nekada pokušao takvu avanturu, da znam bar šta je očekuje pa da je naplašim i tako nateram da makar uzme taksi izmedju te dve bus stanice?

 

(inače, kaže da je vreme grozno, ali može da se kupa ponekad, sad se kao malo popravlja, cene su iste kao i uvek, samo su fensi apartmani iznajmljeni do kraja jula, svega ima, jedino su trešnje slabo rodile, pa gospođa olga kod koje ona boravi neće moći da pravi slatko.)

Link to comment

Kefalonija oii Lefkada?

 

Zavisi u kom si fazonu. Ako ti ne smeta gužva i više od 50% srpskih registracija, Lefkada će ti biti fino i jeftinije rešenje. Stvarno ima prelepih plaža, ali gužva je nesnosna u odnosu na recimo od pre 5 godina, a pogotovo to što je pola Srbije navrlo tamo.

 

Kefalonija je prelepa, ali je i daleko veća, a samim tim i skuplja za obilazak (pod pretpostavkom da ideš kolima ili uzimaš rentakar tamo).

 

Izdetaljiši malo oko želja pa da preciziramo.

Link to comment

Zavisi u kom si fazonu. Ako ti ne smeta gužva i više od 50% srpskih registracija, Lefkada će ti biti fino i jeftinije rešenje. Stvarno ima prelepih plaža, ali gužva je nesnosna u odnosu na recimo od pre 5 godina, a pogotovo to što je pola Srbije navrlo tamo.

 

Kefalonija je prelepa, ali je i daleko veća, a samim tim i skuplja za obilazak (pod pretpostavkom da ideš kolima ili uzimaš rentakar tamo).

 

Izdetaljiši malo oko želja pa da preciziramo.

Avion, na plaži, 29C max. -_-

Najveća aktivnost da ubacim led u ouzo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...