Jump to content
IGNORED

Grčka an ženeral


Musharaf

Recommended Posts

Ima ladno neko spartanac pivo. Nista narocito, al cu zbog imena ko kserks da ih ubijem 300...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Otac i sin ribari prodaju uvek svežu ribu. Imaju raznorazne vrste i odmah čiste sve na licu mesta. Najčešće su pored onog glavnog diskonta, ali dovoze kombi i na plažu. Može da se uzme telefon i dogovori unapred. Sin priča engleski i prodaje. Ćale peca i čisti. Sve preporuke za njih.

Edited by Timmy
Link to comment

ta sveža riba je jedino što valja - pod uslovom da imaš roštilj u apartmanu. ima u ormosu i jedna dobra mesara gde možeš kupiti odlične grčke kobasice... ili to beše u nikitiju? što se restorana tiče, sitonija je cela tragikomična. ja sam jednom sa ženom i detetom, vođen nekom lokalnom legendom, vozio više od 60km u jednom pravcu da bih otišao u restoran koji je navodno dobar. bio je totalni krš. i ta top pizza... nije ništa bolja od bilo koje pice na ulici u bgd.

Link to comment

Hvala, carevi ste :)

 

Eco me u tom malom ribarskom selu, zabo jedan od onih restorancica koji izbacuju stolove prakticno do vode. Javljam kakva je klopa...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Došlo vreme da se jure last min. <_<

Kefalonija izgleda otpada, sve što se nudi je "300m od mora"... Sada ima Samos ali to nemam pojma kako je. :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...