Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lemur u subotu okrenuo iz 1-2 u 3-2.

 

Wednesday mi je ove sezone nekako... ne znam ni ja kako. Kad pogledaš middle.com reklo bi se da imaju velike šanse za doigravanje™ ali meni i dalje nije jasno na koju foru smo™ utefterili 15 pobeda. Igra se uglavnom na neke polukontre, tipa kad se osvoji lopta odmah je daj Forestieriju na krilo gde on iz prve ili što je brže moguće pokušava da izbaci špica (Rhodes, Winnall) u šansu. Taktika nije tako loša osim što Forestieriju to proigravanje uspe jednom u deset puta, ostatak ide protivnicima u noge ili golaut. A kada on lipše posle 70 minuta (jer stvarno trči kao sumanut bez prestanka, dosta se i vraća nazad) tu najzad prestaje svaka igra i ide se na suvo bunarenje.

 

Recimo ovo u petak protiv Birmingema, deluje kao laganih 3-0 a šta se u stvari desilo? Rani gol iz prekida, nakon toga 60 minuta forsiranja strategije "daj loptu Forestieriju" koja je ukupno iznedrila jednu polušansu dok su gosti na drugoj strani pogodili dve stative i prečku. Zatim Forestieri izlazi i počinje nekih 10 minuta potpune opsade našeg™ gola. I to kada kažem opsada, mislim da lopta 10 minuta nije napustila zonu u i oko našeg™ kaznenog. Onda prvi prelazak na protivničku polovinu, Hunt (desni bek) sa nekih 35 metara uz aut liniju zavrće kiflu dostojnu Becksa i između dva štopera pogađa Winnalla u trepavicu na petercu. Prelep gol, jedino što je postignut iz ničega. I onda gosti onako smoreni krenu kao mufloni u napad da uvaljaju makar nešto, otvore se za kontre i popasu jednu za konačnih 3-0. Vrlo čudne utakmice igramo™.

 

Više mi se dopada kada se igra protiv nekog iz Top5 pa se ide na granitnu™ odbranu svih 90 minuta. To deluje mnogo organizovanije i stabilnije, jedino što nema teorije da se umulja gol osim iz prekida. Tako je pala Njuka na St. Jamesu, tako je dva puta pao Huddersfield bez primljenog gola i tako je na par sekundi izgledalo da će pasti Brighton na Falmeru (na 1:1 imali penal+crveni, Forestieri promašio i penal i odbitak, Brighton sa igračem manje dao drugi gol a Wednesday posle toga fasovao dva crvena).

 

Čini mi se da je Carvalhal prošle sezone dao 1 svoj maksimum kao menadžer i da mu je jedina varijanta da jesen dočeka u klubu ta da nekim čudom uđe u EPL kroz doigravanje™. U protivnom će se tražiti nov trener na leto.

Link to comment

Mitar zabio pa ga konobar izveo? Dokle ta mrznja prema Srbima?! :cry:

Posto nisam odgledao veci deo prvog poluvremena zbog jebenog tenisa, komentator je pricao kako je Mitru oprosten crveni, odnosno drugi zuti zbog koskanja. Prvi je dobio zbog starta na golmana.

 

Rafa ne voli takve nepredvidive igrace.

 

Cini mi se je svaka Fulamova utakmica neko ludilo ove sezone.

Link to comment

ovo je im je bila jedna od slabijih partija ove sezone (Fulham, it is) i verovatno prva tekma gde su nezasluzeno uzeli sva 3 boda. uglavnom su remizirali kad su nadigravali protivnika, a gubili kad je trebalo da dele po bod. zato i tek 9. mesto.

Link to comment
  • 3 weeks later...

nisam ocekivao 3 boda, a diameov gol je presmesan, skoro pa ko gol koji smo dali pre nekog kola. 

 

mitar nije igrao. mislim da ce sad malo da greje klupu.

Link to comment

Malo?

Pa greje je konstantno tačnije ako ga skine konobar.

 

Chris Wood drži Leeds u igri, Villa konačno dobila, a naš Hehe Fulham 2-2 u gostima. Biće krvav kraj sezone, stvarno se nadam plej ofu biće ultra zanimljivo ako bude nešto tipa Fulham - Leeds i Norwich - Newcastle (vlažni snovi)

Link to comment

Koliko Fulham nema srece, prvo Tim Ream daje smesan autogol, a onda sudija ne priznaje cist gol Kebanoa, lopta od precku usla celim obimom u gol.

Link to comment

ovo je bilo jako lose.

i opet kod kuce.

 

posle  dva odlicna reyultata protiv hudersfilda i brajtona, usrasmo motku protiv jokanovih.

 

nadam se da ce jokan ipak uspeti da udje u play off.

Link to comment

Jebote  :lolol:, prime gol za 1-1 iz penala. Ponovo povedu i prime u nadoknadi, jebem ih nesposobne. Mnogo su pobeda ove godine ispustili posle vodjstva, mogli su komotno imati sigurnu poziciju u plejofu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...