Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro, osigurano je doigravanje i osvojeno više bodova nego u prošloj sezoni. Sad valja izabrati protivnika u polufinalu, a izbor će biti napravljen u direktnom duelu sa Lemurovom lakom konjicom. Šlager za kraj regularnog dela sezone.

 

Koliko sam ispratio dešavanja (i neke utakmice) od marta naovamo, čini mi se da je u doigravanju situacija sledeća:

 

Huddersfield je u najgoroj formi od četiri tima. Imaju četiri pobede u prethodnih deset utakmica i samo su jednom igrali sa nekim iz Top 6 (dočekali Lemura kod kuće i ugaženi najstrašnije).

 

Reading je u boljoj formi, šest pobeda u prethodnih deset utakmica uključujući jednu nad Top 6 ekipom. Imaju i jedan poraz u tom društvu.

 

Fulham takođe 6/10 uključujući jedno gaženje Top 6 konkurenta.

 

Wednesday opet 6/10 s tim da su trenutno u 6/6 pobedničkom nizu (Carvalhal bi morao biti menadžer meseca). U poslednjih 10 kola po jedna pobeda i poraz protiv Top 6 ekipa.

 

Ovako amaterski, deluje mi da je Huddersfield u najvećem padu forme (ako ne računamo predivan raspad one bagre iz Leedsa) i da imaju najmanje šanse da izbore PL. Oni su negde između januara i marta imali niz od 11-12 utakmica bez poraza i sakupili brdo bodova, negde od polovine marta je krenulo štucanje i rekao bih da se nisu dobro natempirali. Za Reading ne znam šta da kažem, nijednom ih nisam gledao ove sezone.

 

Fulham i Wednesday deluju najnabrijanije u ovom trenutku i bilo bi lepo da odigraju finale ove sezone, a Lemur sledeće sezone osvoji prvo mesto u Brodu i direktno se plasira u PL :)

Link to comment

Počeo maj, najlepši deo fudbalske sezone, plejof u engleskim ligama 

 

League one 
Millwall - Scunthorpe
Bradford - Fleetwood Town
Link to comment

U 13h poslednje kolo Championship. Blackburn ili Nottingham Forest idu u League 1

Eee, Blackburnova tragedija ce jednom biti opisana u knjizi "Olako obecana brzina 2".

Link to comment

Jel realno da prenose samo jednu utakmicu poslednjeg kola i to na sk4

 

Ko će da traži strimove za čempionšip  :isuse:

Edited by levi
Link to comment

sheff wed radi najbolje sto moze da povredi fulhamu nekog od glavnih igraca za playoff. najprljavija ekipa u ligi.

Link to comment

Kavka će klackalica biti Balckburn/NF do samog kraja... Ako NF da još jedan, teško će Blackburn još dva, ali, ko zna, UK je ovo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...