Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

Lepo je to kad dobiješ ekipu koja vredi 200 miliona i ispadeš iz lige i onda u drugoj ligi igraš kao jajara poslednja, ali imaš Gejla..

 

Kako je ovaj čovek osvojio LŠ, nikad mi neće biti jasno.

Link to comment
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

vec treci vikend za redom sve ove ekipe koje su od 3. do 6. mesta dobijaju, fulham nikako da se priblizi iako igraju odlicno, vrlo verovatno najlepsi fudbal u championshipu.

 

jako su bitne za jokana naredne 2 tekme (reading tamo, brighton kuci) da odrzi prikljucak.

Link to comment

ako pobedi te dve tekme treba spomenik da mu podignu, mada i ovako nema šta da mu se zameri, mislim rezultatski gledano, od zone ispadanja do borbe za plej of uz rekao bih mučenička ulaganja 

Link to comment

Kako je ovaj čovek osvojio LŠ, nikad mi neće biti jasno.

LŠ sa Liverpoolom Dudeka, Traorea, Bišćana i Riisea. Bitna napomena.

 

I Ligu Evrope sa Plavcima.

 

I Primeru dvaput sa Valencijom.

 

I Kup UEFA sa Valencijom.

 

Nije savršen, ali ima puno pogodnijih kandidata da se to pitanje za njih postavi, počevši od menadžera koji je vodio klub koji je u Championship ispao kad i Rafin Newcastle.

Link to comment

Lepo je to kad dobiješ ekipu koja vredi 200 miliona i ispadeš iz lige i onda u drugoj ligi igraš kao jajara poslednja, ali imaš Gejla..

 

Kako je ovaj čovek osvojio LŠ, nikad mi neće biti jasno.

 

Нисам ни ја љубитељ шпанског конобара, али неће бити баш да је он крив што је Њука испао. А на добром је путу да их врати.

Link to comment

Ma kakav Benitez, Njukasl ima jednu od najnesposobnijih uprava, ima baš tekst tamo pred otkaz Meklarena, klub u totalnom rasulu a predsednik kao da je pao sa kruške :D pa prebacuje odgovornost dal na sportskog direktora, više se i ne sećam, pa i on ne zna šta da radi i onda organizuje kakav sastanak gde su napokon smenili Meklarena

 

žalosno je to zbog onih navijača koji su sve vreme podržavali klub, i to jbt kad su ga smenili, pa što mu nisu dali otkaz u decembru, Benitez prvo što je uradio kad je krenuo rok bila je čista u zadnjoj liniji koja je bila njihova rak rana

 

Na kraju kad se postavilo pitanje da li će ostati ili ne, uslov Beniteza je bio da se neke stvari promene iza te zavese

Link to comment
  • 2 weeks later...

kad si vec pomenuo McLarena, to govno je nagovorilo Chrisa Martina da bojkotuje Fulham (ima ugovor o pozajmici do kraja sezone koju je Fulham papreno platio, samim tim ne postoji recall opcija) da bi se vec januara vratio u jebeni Derby.

 

Jokan mu je odgovorio da se nosi u tri lepe, da `Fulham nije zeleznicka stanica` i da nema nista od vracanja igraca kad se njemu prohte.

Link to comment
  • 3 weeks later...

fulham veceras 7. (slovima: sedmi) promaseni penal u sezoni.  :isuse:

 

zbog takvih gluposti ce i sledece sezone da se rvu po championshipu.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

I ja se baš pitam, jel to mitro više nije ni drugi špic? Gotivim ga zaista, ali koliko je poražavajuće da ti prvi špic reprezentacije nema mesta u drugoj ligi :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...