Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

"prokleti" goblin zabio dva gola za Njukasl, Mitar mora da spakuje 3 komada za 20min

 

  :ziga: Fulam od 1:0 do 1:3  :ziga:

Edited by jiraiya
Link to comment
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

fulham je tacno na 2 igraca od toga da bude (uz newcastle) najbolji tim u championshipu. igraju jako lep fudbal pod jokanom i dominirali su u skoro svakoj tekmi koju sam pratio ove sezone ali problem je u tome sto kad nalete na brighton, sheff wed i ostale birminghame, znaci fizicke, prljave ekipe, uglavnom nemaju plan b... a sudije standardno dozvoljavaju da ih ti mesari izguraju sa terena..

 

znaci, za januar jedan dominantan stoper i obavezno brzi napadac.

Link to comment

ja bih bio zadovoljan da zavrse u prvih 6 pa u playoffu sta bude. jokan neka postavi osnovu, dovedu na leto jos par dobrih igraca pa onda sledece sezonu da pojure automatsku promociju.

Link to comment

pa kod njih je upravo ključni problem taj oko pojačanja, ajde imali su onaj period kad su bili kažnjeni zbog FFP ali to je prošlo sad

no fazon je u tome što nije sve do Jokanivića, pojedinci su iznad njega i njihova je zadnja po pitanju transfera

 

jebem li ga, kad sam čitao njegove izjave, imao sam utisak kao da je baš prso, na kraju se nekako smirila situacija, sad šta se tačno dešava u pozadini nisam skoro kopao po netu 

 

 

 

nego Zola preuzeo Birmingem, izgleda da je ispao neki cirkus na relaciji bivši trener i uprava a oni su baš dobro gurali do ovog trenutka 

Link to comment

qpr-vila u 13h na sk3 čini mi se

 

Gledao sam VIlu par puta od kako ih je Brus preuzeo, mislim da su svaku izmuljali pobedu od 0:1 :D

inače ovaj njihov novi vlasnik je lud, stalno tvita na svom nalogu o dešavanjima u i oko kluba, odgovara kako kad i na pitanja navijača, najavljuje transfere i slično 

 

povadio ih Kodija dosta

Edited by jiraiya
Link to comment

Ovaj Riči mi je proper fudbaler za te manje ekipe, Bornumt je baš izgubio sa tim transferom a zamene ne bih da komentarišem

Klark mi se čini kao pogodak

 

 

nego gledam ovaj Brajton, oni godinama kruže oko te promocije i nikako da se umuvaju u prem :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...