Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Svaroze, ima li jedno mesto za tonbe? Imam jednog drugara upisao bi se i na forum i u beton ako ne remeti matematiku.

 

Sent from my D2403 using Tapatalk

Link to comment

Da li je neko probao iOS aplikaciju?

 

Koliko vidim ubacili su app za celu Premier ligu, i rezultate i vesti i stats, pa samo jedna od opcija u njoj je fantasy. Prethodnih godina je bila app samo za FPL, nikakvih ostalih budalastina nije bilo.

Link to comment

kasnim društvo, izvinte.

 

stiže kod za Manča na PM.

 

cvrle, mesta ima jer nas sa Mančom ima samo 11. ajd nek se prijavi na forum pa ako ne bude nekih komplikacija možemo da ga prihvatimo.

Link to comment

Izvinjavam se, tek sam sad upao u Beton ligu. Svarog mi je poslao kod pre 20-ak dana, ali sam nesto lose istripovao da sam automatski upao u ligu i nisam se pridruzio do malopre. Tako da sam ja taj 12.

Link to comment

pustinjske lisice (Azdaja) se još nisu ukrcale na Brod, iako je video i odgorio na pp sa kodom.

 

poslao novi pp a i ovde zovem, evo neka bude do sutra u  8h - ako se ne javi neka se spremi neko iz Betona

Link to comment

poslao novi pp a i ovde zovem, evo neka bude do sutra u  8h - ako se ne javi neka se spremi neko iz Betona

 

nije da mu pretim ali mislim da kanzas ceka ko zapeta puska

 

Rezultati baraza su onda sledeci: 

 

Trotters Inc. - Surdilovic Ltd 2008:1999

Spojlerovci - sok od zove 2044:1985

Link to comment

Dan pre početka prvenstva, provodim radno uz laptop... Trenutno sam na 5 verziji tima, a najverovatnije ću ga promeniti još par puta tokom dana... Doduše, uzevši u obzir da će da padne divlja karta posle par kola, onda to i nije tako bitno...

 

Sent from my ONE A2005 using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...