Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

1. Svarog
2. Bogotac
3. Kanzas siti zez
4. поручник Васић
5. beowl
6. Keljans(Limanac UTD)

7. sabahudin

8. Remi
9. 25_maj

10. Zoidberg (Morževi Junajted)

 

Još jedna sezona gde ću na kraju tražiti ukrcavanje na Brod i verovatno biti izbačen ko slepi putnik. :)

Prošle godine sam propustio da namestim tim prva dva kola (raniji početak sezone nego inače i prva utakmica koja se igrala petkom???), a sad se nadam da sam preležao dečje bolesti. :)

 

Očekujem pozivnicu od Svaroga. Ne nudim ništa zauzvrat za sada (ulazim bez koruptivne prošlosti i sadašnjosti), ali vidim da će moći da se dogovori™ sa novim Toletom na kraju ako bude škripalo. :D

Edited by Zoidberg
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

1. Svarog
2. Bogotac
3. Kanzas siti zez
4. поручник Васић
5. beowl
6. Keljans(Limanac UTD)

7. sabahudin

8. Remi
9. 25_maj

10. Zoidberg (Morževi Junajted)

11. Nevernik

 

Kod ocekujem uskoro...

Link to comment

priključivanjem Nevernika sad nas ima neparan broj u Betonu.

grupa i dalje manja nego prošle godine.

predlažem petokružni sistem, prvo svako sa svakim tri puta, pa prepolovimo broj bodova svima, pa onda još dva puta svako sa svakim, pa najboljih 8 u play-off... :jsl: :uefa:

Link to comment

Po dosadašnjem iskustvu, najviše ljudi se pijavljuje nedelju dana pred sam početak. Uvereniji sam da će biti više problema što će nas biti preko 20, nego da nećemo skupiti za dvokružno.

Link to comment

Drugi? Bice da sam ja onda prso... ja sam pre nedelju dana prestao da brojim koliko puta sam ga menjao... Miktarijan mi je bar 3 puta do sada upadao i ispadao iz tima :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...