Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

Malkine, nema univerzalnih saveta koji bi ti mogli pomoći. Nego, pogedaj ti ponovo tim, pa ubaci Wolšilda za 4,5 umesto onog iz odbrane od 5,5 prva sezona mu je u klubu, nije da se baš dokazao na tako visokom nivou, i Fegulija ubaci za 5,5 umesto midlfildera od 7,5 milki za koga znaš duboko u sebi da si se zajebo, promeni rezervnog golmana za Jakupoviča koji staje 4m, i taman si namakao potrebnih 3,5 meleona koliko cenim  da ti fali za trio Kun-Ibra-Vardi.

Edited by Remi
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Ako ima neko slobodno mesto u nekoj od PPP liga, šaljite kod. Rešio da se aktiviram posle sezone pauze. [emoji4]

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

ima u Betonu.

 

neophodna oprema za učlanjenje:

- 1 gajba piva (bilo koje domaće, ali lager, ne IPA ili pšenično)

- 1 overena izjava u opštini kojom se obavezuješ na nekorišćenje boostova protiv osnivača lige

- 1 aktivan nalog na PPP forumu, a koji nije trenutno banovan zbog postovanja na delu "Sport"

- 2 fotografije sa belom pozadinom, ne starije od šest meseci

Edited by Svarog
Link to comment

Malkine uglavnom igramo u formaciji 3-4-3. Takođe gledaj da mnogo ne pametuješ sa igračima kojima nije zagarantovana minutaža, nego ono sigurica. I nikako ne startuj bez pogbe #naučimalkina

Link to comment

trenutno stanje u Betonu:
 
01. OFK Poljance - Svarog
02. ? - Bogotac
03. Dendina jetra - Kanzas siti zez
04. Sumadijski Nistaci - Porucnik Vasic
05. Glad All Over - Beowl
06. Limanac UTD - Keljans
07. ? - Sabahudin
08. Mean Machine - Remi
09. 25_maj - 25_maj
10. Morževi Junajted - Zoidberg
11. FC Psychocandy - Nevernik
12. FCUnitedOfMadchester - MancMellow
13. ? - (crvletov drug)
14. ? - Segundo
 
ono što nisam uspeo da povežem je čiji su timovi "LIFESTYLE" i "djubretari"

Link to comment

 

neophodna oprema za učlanjenje:

- 1 gajba piva (bilo koje domaće, ali lager, ne IPA ili pšenično)

- 1 overena izjava u opštini kojom se obavezuješ na nekorišćenje boostova protiv osnivača lige

- 1 aktivan nalog na PPP forumu, a koji nije trenutno banovan zbog postovanja na delu "Sport"

- 2 fotografije sa belom pozadinom, ne starije od šest meseci

-minimun 6 meseci suspenzije zbog premlaćivanja sudije, igrača ili nekog od članova stručnog štaba protivničke ekipe, 

i to na gostujućem terenu.

Link to comment

LIFESTYLE-Bogotac

 

ok. znači da su "djubretari" Sabahudinovi.

za sada čekamo još Segunda i ovog novajliju Cvrletovog da upadnu.

ako nisam nešto pobrkao deadline je sutra oko podneva.

Link to comment

Loše je pre početka takmičenja imati tim koji ti se ne sviđa, ali imati tim koji ti se sviđa je prokleta katastrofa.

 

Ja opravio jedan takav pre 2 dana i plašim se da se ulogujem od tad. Što samo znači jednu od dve stvari. 1) Uskoro ću da zaključim gde sam sve zajebao pa ću da osvanem neuspešno pokušavajući da ispravim što se grbo rodi 2) Tek ću sutra da zaključim gde sam se sve zajebao :(

Link to comment

Loše je pre početka takmičenja imati tim koji ti se ne sviđa, ali imati tim koji ti se sviđa je prokleta katastrofa.

 

Ja opravio jedan takav pre 2 dana i plašim se da se ulogujem od tad. Što samo znači jednu od dve stvari. 1) Uskoro ću da zaključim gde sam sve zajebao pa ću da osvanem neuspešno pokušavajući da ispravim što se grbo rodi 2) Tek ću sutra da zaključim gde sam se sve zajebao :(

Ja jok,malo mi fali da napravim tim koji mi se svidja,mada to obicno donese losije rezultate

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...