Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

Kako sam se obradovao kad sam video da je pogba suspendovan za prvo kolo. Sad će svi nemači pojma da krenu bez njega iako je neviđeni must, pa ćemo mi iskusniji da zgrnemo bogastvo na njemu za samo par nedelja :fantom:

Link to comment

Ne kapiram opcinjenost Stounom... Em je stoper koji nije nesto ukljucen u napad, em je tek stigao pa je pitanje dal ce biti i u 11. A vidim da je medju najkupovanijima...

 

Realno je da posle 50 meleona bude zagarantovan u 11, mada postoji odredjeni rizik uvek. City ima dobar uvodni raspored i niko pozadi nije siguran u 11, ukljucujuci i Harta, Stones je jos i najblizi tome. Pride je Stones i najjeftiniji. Obrni-okreni najbolja opcija za prvih par kola od Citijevih. Ako zasere do tad ce se raspored i zahuktati, a verujem da ce ga Pep forsirati i prastati poneku gresku. Poeni za napadacki ucinak su naucna fantastika ali koji CS nece skoditi nijednom timu.

Edited by ducca
Link to comment

evo upada vam jos jedan betonac. 

svaroze  :thumbsup: posto si sklon muckanju i raznoraznim sitnim malverzacijama ako se nadjemo u istoj lizi sledece godine stojim ti na raspolaganju. za to preglasavanje s tolom spreman sam da saslusam sve ponude  :wicked:

Link to comment

Brate manc, pošto si novajlija - kante je definicija fantazi beskorisnosti. Ili dovedeš veznjaka za 4.5 da popuni klupu i za ne daj bože, ili igrače od kojih očekuješ ofanzivni učinak.

 

Verovatno te ownership zaveo, ali taman i ima jedno 30% tih klasičnih neznalica poput malkina :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Brate manc, pošto si novajlija - kante je definicija fantazi beskorisnosti. Ili dovedeš veznjaka za 4.5 da popuni klupu i za ne daj bože, ili igrače od kojih očekuješ ofanzivni učinak.

 

Verovatno te ownership zaveo, ali taman i ima jedno 30% tih klasičnih neznalica poput malkina :fantom:

 

nisam nikakav znalac, to je definitivno. trebao mi je igrac koji toliko kosta i to je to, zato je tu

 

mislim, nece on "igrati", igrace Sane, ali od sledeceg kola (valjda)

Edited by MancMellow
Link to comment

Skapirao sam to (da ne ulazim u izbor), ali svakako ti savetujem da ga daungrejduješ jer bacaš pola poena bezveze. A svaki poen je bitan i valja biti štedljiv, kad ti zatreba 0.5 za pogbu pitaću te

Link to comment

Kante je jedna od 3 ili 4 opcije na sredini za 4.5 milke i za potrebe ustede para za druge igrace i zrtvovanja tog jednog veznjaka on je no brainer. U krajnjem slucaju prebacio je 100p prosle sezone.

 

Edit: zajebah se, Kante je 5.0 :isuse:

 

U tom slucaju ne gine ti brat Karik... :sleep:

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...