Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2016/2017


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    162

  • Moća

    98

  • Pokojni Ruxin

    97

  • San Epifanio

    72

drug na Cvrleta dodat u Beton. tacnije poslat mu je kod preko veze koju ima u Savezu. racunam da sam osigurao glas na sledecim izborima za gazdu na PPP fantazi, je l tako Cvrle?

Link to comment

drug na Cvrleta dodat u Beton. tacnije poslat mu je kod preko veze koju ima u Savezu. racunam da sam osigurao glas na sledecim izborima za gazdu na PPP fantazi, je l tako Cvrle?

Grizes ruku koja te hrani? Dobro™.

Link to comment

kako možeš, daj neki savet, pouku... prčkam po timu svakih pola sata, napraviću neko teško sranje :isuse:

 

 

Ne kapiram opcinjenost Stounom... Em je stoper koji nije nesto ukljucen u napad, em je tek stigao pa je pitanje dal ce biti i u 11. A vidim da je medju najkupovanijima...

 

Savet ti je vec dao neko - preskaci zadnje vezne, gledaj stopere koji daju golove i bekove koji ucestvuju u igri. 

 

Svonsi se fino raspao, mada su doveli Borhu Bastona i Ljorentea, pa su u spicu pristojno jaki. Ali ne kapiram ko ce da im drzi odbranu kad je otisao Vilijams...

Link to comment

Neverovatnu startnu postavu sam sastavio. 3 sata sam ugurivao, uglavljivao, izglavljivao i na kraju sam uspeo da skockam dobitnu kombinaciju. Sad gledam u startnih 11 i divim se sebi. A znam da ce se sve to rasprsiti sutra oko 2 :(

Klupa mi je otuzna, ali jbg, sta da se radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...