Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Paletta je makar prosle godine odigrao dobro, za mali klub je skroz ok. Zapata je vec 5 sezona potpuno izgubljen

Odigrao dobro? Stoper tima koji je bio poslednji na tabeli? Paletta je dobar samo za skok igru. Markiranje, pokrivanje prostora u zoni, ofsajd zamke, tackling, tehnika s loptom, dodavanja - misaona imenica.

Link to comment

Ni blizu. No fucking way. Govorimo o najgorem fudbaleru na bilo kojoj poziciji kog sam ikad video. U zivotu svom.

Pa ko je u pitanju, Europaletta ili Zapata?

Da sam navijac Milana najvise bih atm pizdeo na Buljavog. U poslednjih 5-6 godina mi je Bonera bio bas najgrdji, mozda jer je strcao u nekom boljem Milanu.

Mada ima i razlike kad gledas sa strane, mene su u Romi izludjivali neki igraci koji su neutralnima bili ok.

 

E: Sad vidim na koga mislis

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Igrao je za Atalantu koja je i dalje u ligi, i igrao dobro. Sve ovo sto si za njega napisao vazi i za Zapatu. Oba igraci koji nisu za ozbiljan fudbal, Ely isti kurac. Milan je prosto los, imaju tim za jedva gornju polovinu tabele

Link to comment

Najslabija prodaja pretplatnih karata kod svih vecih klubova ove sezone sem kod Juventusa, bice im izgleda uvek pun stadion a karte su im poprilicno skupe.

 

Milan do sada 10 hiljada, max do sada je bilo 72 hiljade (sezona 1992/93).

Link to comment

Montolivo ima daleko, daleko najbolji pregled igre i dodavanje u celom rosteru Milana. Ja bez njega ne bih pocinjao utakmicu i pohvalicu Montelu sto ga je ubacio u prvih 11.

 

E sad, to mozda govori vise raspadu Milana nego o njegovom kvalitetu, ali je prosto - fakt.

Edited by IndridCold
Link to comment

Najgora frizura modernog fudbala mu je uticala na procenu, stetniji je buljavi.

 

I Konte je svojevremeno imao takvu frizuru pa ga nisam manje cenio zbog toga...

Link to comment

E, al to je bilo pre dvajes godina i nije bilo nesto posebno grdno u okruzenju spicastih zulufa, gelova, izblajhanih i satiranih. Plus smo svi znali da ce Juventusova medicina (die beste) da mu potera ganc novi skalp kad tad :D

Link to comment

Juventusova medicina (die beste)

 

Hahaha, da, da. :D Vidim da ti, ja i Zeman delimo neke stavove... ;)

 

Kod mene nije to, jer u okruzenju pomenutih satiranih bradatih hipstera sa krestama, takva frizura moze da mu bude samo plus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...