Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Montolivo ima daleko, daleko najbolji pregled igre i dodavanje u celom rosteru Milana. Ja bez njega ne bih pocinjao utakmicu i pohvalicu Montelu sto ga je ubacio u prvih 11.

 

E sad, to mozda govori vise raspadu Milana nego o njegovom kvalitetu, ali je prosto - fakt.

 

Milan je prosle godine sa Mihom u jednom periodu igrao dosta dobro, ali pravi rezultati su izostajali jer su po pravilu primali krs golove, jer je odbrana bila suplja, i imali bi 15 zutih minuta kada bi usrali celu utakmicu. 

 

E u odnosu na tada iz kluba je samo nestalo brdo igraca i bedna odbrana je dodatno ogoljena. Stvarno ne znam sta misle da urade tako.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Neces me naterati da izdjinksujem  ^_^

 

Nego, sad naleteh na ovo, neverovatno je kako su se milanski klubovi raspali bez ikakvog vidljivog razloga.

 

xp7f9u.jpg

Link to comment

Covek sa kravatom koja dodaje ovoliko swag poena ne moze da bude kriv ni za sta  -_-

Ozbiljno sad, nije to bila death by a thousand cuts situacija koja se otegla na deceniju pa da razumes nekako, nego bukvalno od 2 finala CL za 3 sezone do nicega kroz jedva nekoliko godina. Inter isto, od najbolje ekipe Evrope do mid-table Serie A tima za godinu dana. Kako jbt?

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Neozbiljan za najvisi nivo kad se podvuce crta. Tehnicki i takticki jako dobar, ali imam utisak da je nekako jos uvek mekan za ozbiljan fudbal. Ali da ce biti dobar kad peakuje hoce.

Link to comment

Ali ga Milan nece prodati. Mislim, jes to Milan, ali nema sanse da ga daju godinu dana nakon sto su ga onoliko preplatili...

 

A za par godina ce biti odlican, vec sad je solidan, ali ovo mu je maltene treca sezona ozbiljnog fudbala tek. 

Link to comment

Uz to Chelsea (navodno) nudi istu cifru koju je Milan dao za njega.

 

Ne verujem da će uspeti da ga dovedu, pre mislim da će se okrenuti Koulibalyu.

Link to comment

nudimo navodno do 40 miliona eura. 

 

evo sad vidim na bundes temi da je bayer doveo dragovica. ladno smo mogli da ga dovedemo, ako nista drugo do kraja sezone dok se ne vrati christiansen.

Link to comment

platii su ga 35 miliona [sa bonusima]. za momka koji je imao iza sebe 1 ozbiljnu profesionalnu sezonu to je prilicno puno

Link to comment

Izgleda da se stvarno desava razmjena Kalinic - Gabbiadini [plus 10 miliona]. Ima smisla za sve zainteresovane strane vjerovatno..

 

Takodje, izgleda da se Jovetic vraca u Fiorentini,sto iskreno ne kapiram.

Link to comment

Au bog te, kakav raspored ima Milan ove godine. Ni borba za opstanak me ne bi iznenadila.

 

U subotu gostovanje u Napulju, pa onda: Udineze (home), Sampdorija (away), Lacio H, Fiorentina A, Sasuolo H, pa onda prva "laksa" utakmica protiv Kjeva u gostima, ali odmah nakon toga se dočekuje Rubentus.

 

Đervazio, ne kapiraš dolazak Jovetića u smislu da ne odobravaš?

Link to comment

Ne kapiram u smislu da ne vidim sta ce nam jos jedan takav igrac. Em sto vec imamo stalno povrijedjene napadace, em su svi jednako nekonzistentni. Jovetic je majstor, kad je u formi ne sumnjam da je bolji od svih trenutnih igraca Fiorentine, ali on odigra u prosjeku 5 dobrih utakmica u sezoni. 

 

Previse igraca naprijed, a u odbrani opet nema alternativa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...