Jump to content
IGNORED

Serie A 2016/17


crtamOrasi

Recommended Posts

Ispratih samo kraj zbog preklapanja termina sa Radnickim, al nek nastave da se preklapaju ako pobedjuju :) ... Insinje uneo Romanjolija u gol na kraju. Dobar rezultat Napolija, ocekujem forsiranje nastupa u CL ove sezone, treba konacno iskoristiti trecu srecu u zrebu i mozda s prvog mesta sacekati eliminacionu fazu, videcemo kako i sta mogu u Seriji ove sezone.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    270

  • Meazza

    178

  • MiddleClass

    138

  • gervasius twinkleminkleson

    96

Spaleti jednako Mancini jednako Macari jednako Frank de Bur jednako Rudi Garsija jednako Montela jednako pokojni trener

 

 

Ovaj post treba pozlatiti. Evo ja sam ga boldovao u nedostatku boljeg resenja.

Link to comment

 

Spaleti jednako Mancini jednako Macari jednako Frank de Bur jednako Rudi Garsija jednako Montela jednako pokojni trener Murinjo

 

 

+1

Link to comment

Sto? 

 

Ne sjecam se da sam ga bas TOLIKO pominjao. 

 

Dobar trener, samo nije [kao ni Murinjo] nekakav madjionicar. Ali vjerovatno najbolji motivator medju trenerima u Evropi trenutno, ili makar jedan od 2-3 najbolja. 

Link to comment

Nikola Maksimović je najskuplji srpski fudbaler svih vremena! 

 

Napoli će za Maksimovića platiti 25.000.000 evra plus dodatnih 1.000.000 evra na ime bonusa. Takođe, kao deo transfera se u suprotnom pravcu seli Mirko Valdifjori na pozajmicu s obaveznim otkupom ugovora za 3.500.000 evra. Dakle, ako Maksimović ostvari bonuse, vrednost transfera će biti neverovatnih 29.500.000 evra. To je za pola miliona manje od onoga što je Torinov predsednik Urbano Kairo tražio prethodnih dana.

Srbin je potpsao ugovor na pet godina vredan 1.200.000 evra po sezoni.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/da-da-da-nikola-maksimovic-je-najskuplji-srpski-fudbaler-svih-vremena-ovo-je-ta-prica/144776

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...