Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Loše sam pročitao vinija, moram da se ispravim.

 

Nema veze Ruxi, Vini je velike duše pa će ti oprostiti što te je suptilnom prozom tukao zbunio direktnim odgovorom na post direktno iznad o ceni Isusovoj -_-

Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не прди. Ово је Кутињова понајгора сезона. Не саставља се откад се вратио после повреде, дочим новинари Краљице Бабе онанишу на тему најбоље сезоне млађаног Рахитичног.

 

Ne baš, što se tiče golova i asistencija sasvim sigurno će do kraja prešišati učinak iz 13/14 i i 14/15. Biće do kraja tu negde na nivou prošle sezone, koja mu je bila daleko najbolja ikad u tom pogledu.

 

 

U prevodu - da se vi lepo pomirite da ste nam poklonili rašu i da je dečko zver, jebeš ovo natezanje :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ne baš, što se tiče golova i asistencija sasvim sigurno će do kraja prešišati učinak iz 13/14 i i 14/15. Biće do kraja tu negde na nivou prošle sezone, koja mu je bila daleko najbolja ikad u tom pogledu.

 

 

U prevodu - da se vi lepo pomirite da ste nam poklonili rašu i da je dečko zver, jebeš ovo natezanje :fantom:

Не прди.

Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

Valjda nije Perišić u pitanju, mada sam naišao na sliku sa Šukerom i Mijatovićem (Perišićev agent), tako da ko zna...    :huh:

Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

Valjda nije Perišić u pitanju, mada sam naišao na sliku sa Šukerom i Mijatovićem (Perišićev agent), tako da ko zna...    :huh:

 

Kazu da jeste. A i nema nekog drugog razloga da ode da gleda bas tu utakmicu

Link to comment

35mil£ se pominje, sto je previse i za nas™ i za njega. Al kad se samo setim koliko je £ otislo na npr Andersona :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

:D

 

 

Sećam se kad smo uvalili Andersona nekom brazilskom klubu, u toliko je lošoj kondiciji bio da su morali da mu daju kiseonik...

 

 

 

 

anderson3_3203635b.jpg

Link to comment

Zaokružio sam, ali ajde da ne bude da podmećem

 

 

Samo 40 milki za 28-godišnjeg igrača koji nikad nije prebacio mnogo iznad proseka?

 

Opa, steže se kaiš  :o

 

 

Zvuči mnogo bolje, a? :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...