Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ruxin se izvukao...

 

Lalana, konjino...

 

Uzgred, Kalvan je sasvim solidan štoper, i baš me zanima koje je Klopovo objašnjenje što je Lukas imao par puta prednost nad njim?

Link to comment

Uzgred, Kalvan je sasvim solidan štoper, i baš me zanima koje je Klopovo objašnjenje što je Lukas imao par puta prednost nad njim?

 

Bio je i on nešto povređen tih dana, posle smo čuli. 

 

I Klavan i Matip su ovde imali više sreće nego pameti, o mrtvim bekovima da i ne pričam. City ih konstantno probija po oba boka i promašuje zicere, Klopp gleda i valjda zadovoljno misli kako je lepo skockao odbranu? Još Origija uveo ali ne da napada nego da pomaže na boku... posle se u kontre teturaju Lallana i Firmino, dok belgijsko magare gleda sa aut linije šta će da urade. Mane me je isto nervirao, džaba brzina i probojnost kad milion puta propustiš da odigraš dupli pas nego pokušaš da se zagradiš.

 

Ali kako sam se nadao, dobro su se udali.

Link to comment

Za slučaj da vam Viško nije jedno osamdeset puta izneo podatak o LFC učinku protiv tzv. top 6 timova:

 

 

 

eh taj tanak kadar :fantom:

Link to comment

Odličan rezultat, jebaćemo stićićemo i jedne i druge.    :fantom:

:lolol:

Ово ни колега Манчо не би рекао. Ако се Арсенал распадне можда будете пети. Можда.

Утакмица за сладокусце.  Било би лепо да Руксин израчуна вредности сартних постава.  :s_c:

Link to comment

:lolol:

Ово ни колега Манчо не би рекао. Ако се Арсенал распадне можда будете пети. Можда.

Утакмица за сладокусце.  Било би лепо да Руксин израчуна вредности сартних постава.  :s_c:

 

Ja se trenutno više uzdam u Ligu Evrope. Tu nam realno treba jedan vanserijski odigran meč za odlazak u finale i onda šta bog da. Ovo, kako god na papiru izgledalo dostižno, znam da ćemo da zajebemo neku glupost na Traffordu i ode sve bestraga pa taman pobedili City na Etihadu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...