Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Pola sterlinga, isus+silva+gundogan+20m, trećina vajnalduma, 0.916 pogbi....računaj kako hoćeš, mnogo je :(

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cetvrtina Donarume...

 

Meh, pretpostavljam da je to sa donarumom još jedna od onih ničim izazvanih histerija protiv sitija....sećate se kad je džon (mislim) najavljivao da ćemo da dovedemo 34 odbrambena sad na zimu i utrošimo na njih ukupno 28 milijardi? E tako nešto :D

Edited by Ruxin
Link to comment

Nisam siguran šta želiš da istakneš gornjim spoilerom, da je pet puta engleskiji skuplji igrač odigrao 500 minuta više, a ipak ima identičan učinak kao mučeni Coutinho? :unsure:

Link to comment

Da raša predmet podsmeha ima isti kontkretan učinak kao najbolji igrač liverpula, čovek koji je pred vratima 1 barse i to za junajtedovske svote? 

 

Btw njegova kljakavost nije rašin problem :fantom:

Link to comment

Meh, pretpostavljam da je to sa donarumom još jedna od onih ničim izazvanih histerija protiv sitija....sećate se kad je džon (mislim) najavljivao da ćemo da dovedemo 34 odbrambena sad na zimu i utrošimo na njih ukupno 28 milijardi? E tako nešto :D

Ma nisam bio sasma ozbiljan, to za Donarumu sam nasao samo u nasim medijima, a dok Zurnal ne objavi ne verujem nikome. Al' ako se kojim slucajem ispostavi kao tacno ima da bukmarkujem onaj tvoj post o placanju preko 100M za jedva punoletnog klinca i da te tucem njime po glavi narednih 100 godina :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

U svakom slučaju pričamo o prvom golmanu 1 milana, evo već drugu sezonu. To potire svaku priču o godinama, bilo bi to dosta mudro ulaganje :fantom:

 

Ali svakako sumnjam, siti nije nikad išao preko pola pogbe koliko ja znam

Link to comment

Loše sam pročitao vinija, moram da se ispravim. Skroz sam se prešaltao, a šteta da na forumu ne ostane uklesano koliko tačno junajted ceni 1 dete. :fantom:

Dakle: 
 

2 sterlinga, isus+silva+gundogan+20m, 3 vajnalduma, 0.916 pogbi....računaj kako hoćeš, mnogo je  :(

 

 

 

jes da je vini poredio žešusa krađu vs rašu krađu, ali ne znam koja je poenta toga. Odavno se već mi ovde na forumu klanjamo majstorskom poslovanju sitija

Edited by Ruxin
Link to comment

Da raša predmet podsmeha ima isti kontkretan učinak kao najbolji igrač liverpula, čovek koji je pred vratima 1 barse i to za junajtedovske svote? 

 

Btw njegova kljakavost nije rašin problem :fantom:

Не прди. Ово је Кутињова понајгора сезона. Не саставља се откад се вратио после повреде, дочим новинари Краљице Бабе онанишу на тему најбоље сезоне млађаног Рахитичног.

Link to comment

Samo da ostavim ovo ovde:

 

 

 

 

 

 

 

 

Gradjani su ponudili proslo ljeto 40M€ :lol:

PSG je poslao ponudu od 60M€ a sledeca je 80M€ :lol:

To je to za sada

Monako trazi 120M€ (sitnica)

 

Comme nous vous l'indiquions ce jeudi (voir brève 8h25), l'AS Monaco a démenti une offre de 110 millions d'euros pour son attaquant Kylian Mbappé (18 ans, 22 matchs et 12 buts en L1 cette saison). Pourtant, en Espagne, plusieurs médias confirment cette énorme proposition provenant d'un club anglais...

Et la Cadena Cope va même encore plus loin en assurant que Manchester United serait à l'origine de cette folie ! Après une première offre 80 millions d'euros repoussée par l'ASM, les Red Devils seraient revenus à la charge, en vain, en février dernier avec cette fameuse proposition à 110 millions d'euros. Etant donné la puissance financière de MU, cette rumeur paraît en tout cas crédible.

 

Ide prica da se Bakayoko dogovorio sa Chelsea.

 

Kanté - Bakayoko

Edited by borris_
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...