Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Slično kao i Luke Shaw, biće srećan ako se uopšte vrati na teren ne-rekreativno.

 

Zbilja je jezivo delovalo, samo mislim da povratak na teren ne dolazi u pitanje. Larson je imao jeziv lom noge u oktobru 1999, igrao je na sledećem euru. Sise lomio nogu u dva navrata, vratio se oba puta....To su samo slučajevi kojih mogu odmah da se setim pošto su apsolutno užasno izgledali u prvi mah.

Edited by Deco
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Monaco have turned down a world-record £96 million bid from an unnamed Premier League club for Kylian Mbappe. (Source - AS)

 

"unnamed" :lol:

Link to comment

Šta mu rade tamo koji moj? Kako je odigrao 90 minuta sa ozbiljnom povredom? Ili ga je Southgate pokupio kolima na parkingu?

 

 

Sa druge strane, prilika za srpskog Pogbu da se nametne...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ali jebene prijateljske

 

kad već mora da postoji taj reprezentativni fudbal, za ovakve situacije federacije bi morale da plaćaju debele odštete klubovima

Link to comment

Da se povredio na prvenstvenoj utakmici da li bi trazili da od FA dobija platu?

 

Ovo baš nema smisla.

 

Igrač nastupa za klub koji ga plaća u okviru takmičenja u kom taj klub učestvuje, dakle on je plaćen da učestvuje u tom takmičenju. Sa reprezentacijama to nije slučaj. 

 

 

 

bar nešto, ali i dalje nedovoljno iz perspektive kluba jer su izgubili igrača

Link to comment

Ma naravno, zato i kazem da klub i repka moraju da placaju odstetu, a ne FA i UEFA/FIFA.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Jel' vam i Henderson rovit nešto? Ko bi mogao ako ne Grujić? Kažu da je za repku bio odličan... 70 min u gradskom derbiju, tako se postaje legenda. Kao Rašford  :fantom:

Link to comment

Grujic nije ni na pameti Kloppu za ovu sezonu.

 

Eto prilike da vidimo mocnu sredinu Lucas-Can-Wijnaldum, verujem da bi gledanje njih do kraja sezone bilo blizu da me natera da pratim fudbal

 

Lallana :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...