Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

Било би лепо да Руксин израчуна вредности сартних постава.  :s_c:

 

Ma daj, to sa parama koristimo jedino da zajebavamo sektu... koja mnogo pizdi što više ne može da prosto pokupuje sve trofeje, kao u stara dobra vremena kad je bilo ukupno 2 kluba sa parama u ligi -_-

Inače je totalno irelevantno, kod nas u ligi svi imamo pare, tako da je sasvim jasno stručnost ta koja presuđuje

 

Nije ti ovo italija, nemačka, španija, francuska, pa da trofeje jednostavno uzima onaj koji strpa najviše novca :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja se trenutno više uzdam u Ligu Evrope. Tu nam realno treba jedan vanserijski odigran meč za odlazak u finale i onda šta bog da. Ovo, kako god na papiru izgledalo dostižno, znam da ćemo da zajebemo neku glupost na Traffordu i ode sve bestraga pa taman pobedili City na Etihadu. 

Tamo je Celta, zaboravi :fantom:

Link to comment

Kakva je bre ono lista gore, jel nije makar neko ozbiljan iz lš ispao u to idiotsko takmičenje? :lolol:

 

Genk, ajax, šalke.....1 selta!  :frust:

Link to comment

Ma pusti kladionice, valjda znas cija je LE?

 

Nije svaki dan klopžić!

 

Izbaciše ih ove godine naši, i to čisto onako usput, da imaju čime da se zanimaju u pauzama borbe za opstanak :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Ma daj, to sa parama koristimo jedino da zajebavamo sektu... koja mnogo pizdi što više ne može da prosto pokupuje sve trofeje, kao u stara dobra vremena kad je bilo ukupno 2 kluba sa parama u ligi -_-

Inače je totalno irelevantno, kod nas u ligi svi imamo pare, tako da je sasvim jasno stručnost ta koja presuđuje

 

Nije ti ovo italija, nemačka, španija, francuska, pa da trofeje jednostavno uzima onaj koji strpa najviše novca :isuse:

Волео бих ја да ти то сабереш. Онако, за фусноте. ^_^

Link to comment

Nije svaki dan klopžić!

 

Izbaciše ih ove godine naši, i to čisto onako usput, da imaju čime da se zanimaju u pauzama borbe za opstanak :fantom:

Pa nije, slazem se, recimo da je u poslednjih 13 finala, osam titula ostalo u Spaniji, plus dva finala su bila spanska. Vec je postao dosadan superkup evrope.

Link to comment

Vec je postao dosadan superkup evrope.

 

 

Mi to zovemo komjuniti šild. I nikad nije ni bio posebno zabavan :fantom:

 

Волео бих ја да ти то сабереш. Онако, за фусноте. ^_^

Prestao je da mi učitava sajt posle golmana, ali ako ti nešto znači vaš je bio skuplji za neka 3.5 miliona -_-

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...