Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

E, da, al se krljaš sunce ti!  :lolol:

 

Nemam osećaj uopšte, a plašim se da se navikavam jer redovno peglamo 16-ku pa će mi se odraziti na gameplay.

 

Inače, pizdarija kako šljaka. Minimalan lag samo na trenutke, ne može da se poredi sa onom patnjom kad sam pokušavao pes 13 online svojevremeno.

Link to comment

Tacno tako. Odlicno sljaka. A klizeci volim vise nego ista. :lol:

 

Bio sam se ispraksirao da ih bas dosta pravim bez faula, jer kad sudi Japanac po 3 crvena su sigurna.

Link to comment

mogli bi odigrati neki turnir i pre nego sto ic napravi rostere.

 

 

jel pitao neko uinija dal on hoce da igra.

Edited by 189-
Link to comment

Bio sam se ispraksirao da ih bas dosta pravim bez faula, jer kad sudi Japanac po 3 crvena su sigurna.

 

Joj da, sećam se kosookog čistača.  :lolol:

 

Kanzase, verovatno ti ne vredi ni da pokušavaš van balkana i neke srednje evrope. Ja sam 13ku prodao zbog laga nakon mesec dana, od tada samo živi ljudi i ćao. Ono moraš bukvalno da vračaš i unapred igraš ili braniš akciju. Znači samo frljanje trougla, ko gradi napad - najeb garantovan. Jebeš taj fudbal.

Link to comment

mogli bi odigrati neki turnir i pre nego sto ic napravi rostere.

 

 

jel pitao neko uinija dal on hoce da igra.

 

 

Ma moze i to.

 

 

A sto se tice Vinija zovi ga. Jedva cekam da citam postove - ova igra je sranje, ovaj je Midle kesa, Dzerard je slabije napravljen nego u knjigama zasto Davids ne nosi crne naocare i sl. :D

Link to comment

Izvinjavam se sto opstruisem ovo, al pretrpan sam rl glupostima ove nedelje. Javljam tim veceras i instaliram ovo da probam dal sljaka, a od vikenda sam avejlbl i za turnir.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...