Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

daj taj program i daj neki pec mi trava bude  tako zelena :)

 

Da ne skidamo nikakve peceve sa rosterima, ti ces nam dati sve sto treba?

Link to comment

kako mozete igrati bez gledanja u radar  :unsure:

 

Kad vidis ceo teren i ne treba ti radar. Ja ni ne razumem kako je uopste moguce gledati u njega u toku igre. :D

 

Sad cu pokusati da nadjem link za skidanje tog programcica. Jos jedna slika kako to moze da izgleda (pa jos ako igras na plazmi...)

 

 

wide%2B(800).jpg

Link to comment

daj taj program i daj neki pec mi trava bude  tako zelena :)

 

Da ne skidamo nikakve peceve sa rosterima, ti ces nam dati sve sto treba?

 

Moracemo ovaj prvi turnir da odigramo na ovim ruznim travama jer dok napravim pravi patch to moze da potraje.

Link to comment

Radar je svetinja.

 

Nego, što ste se strogo vezali za te all star varijante? Ja inače imam utisak da svaka verzija pesa puca na top timovima, daleko bolje šljaka na osrednjim timovima. Rekao bih i da je konami to skontao jer su na 16-ci ozbiljno srozane ocene, sve ofarbano je već izražen kvalitet.

 

Edit: jebeni tapa

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

One strelice za moral(formu, kondiciju stagod) moraju biti random. Smaraju me ljudi koji igraju sa sve crvenim.

 

Ni meni se ne svidja ta kamera. Wide je odlicna.

Link to comment

Meni se cini potpuno drugacije. Kad su odbrane ispod 75 desavaju se ogromne rupe, kad su napadi ispod 80 niko se ne ubacuje u napad, sve je mnogo vise random i ne lici na pravi fudbal.

 

Meni se svidja All Star ideja kao ideja da bih se vise uziveo, nista lakse nego smanjiti automatski sve ocene za 5 ili 10, ali mislim da to pogorsava igru.

Link to comment

One strelice za moral(formu, kondiciju stagod) moraju biti random. Smaraju me ljudi koji igraju sa sve crvenim.

 

Ni meni se ne svidja ta kamera. Wide je odlicna.

 

Kad igras sa sve crvenim sve ocene se poboljsavaju za od +8 do +12. Bila je i neka tabela vezana za to na netu. Mi uglavnom igramo sa sve zelenim, ali i random je OK.

 

A to kako ti namestis kameru ne utice na drugog igraca tako da nema problema, kako ko voli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...