Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

Hvala za dupli (svima osim Kanzasa, koji nas je svojim bizarnim promašajem osakatio u 2 na 2 :mad:).

 

@Indrid: Odvikao se svakako jesam, ali nije bilo baš toliko davno... znam da sam šesticu još igrao tamo oko 2009-10. Razumem da shot technique utiče gde će šut da završi, ali nema smisla da to određuje da li će da bude maksimalne snage - čak i kad ide u okvir gola, obično bude skroz maxed out. 

Link to comment
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Hvala za dupli (svima osim Kanzasa, koji nas je svojim bizarnim promašajem osakatio u 2 na 2 :mad:).

 

@Indrid: Odvikao se svakako jesam, ali nije bilo baš toliko davno... znam da sam šesticu još igrao tamo oko 2009-10. Razumem da shot technique utiče gde će šut da završi, ali nema smisla da to određuje da li će da bude maksimalne snage - čak i kad ide u okvir gola, obično bude skroz maxed out. 

 

Pa ja ti kazem sta bukvalno znaci ta ocena, ne da li ima smisla tako da se zove. :) To je prosto tako. Ima mnogo ocena koje nemaju dobre nazive, a veoma su vazne. Npr. Short Pass znaci pas po zemlji, a Long Pass je u stvari aerial pass. Verovatno ne znate sta znaci aggression, jedna od najvaznijih ocena za napadaca. Svi misle da je to neka mentalna ocena koju recimo Luis Suarez ima 99, a u stvari znaci koliko se igrac cesto ubacuje i ceka loptu kod gola. Recimo Ibrahimovic ima veoma losu tu ocenu jer voli da ceka loptu van sesnaesterca i da zapocinje akcije umesto da kidise ka golu bez lopte. I tako dalje..

Link to comment

Moze li PM sa detaljima za mene. Nisam igrao PES od 2013, a ovu verziju od 2007 :lolol:. Ovih dana sam na bolovanju pa bi mogao da vam budem sparing partner.

Link to comment

bice zajebano proci kroz grupu gde su Brazil i Argentina. Vinija bez Luis Garcije ni ne uzimam za ozbiljno :fantom:

 

Inace, moj omiljeni pesovski™ igrac je Robben. Zbog pesa sam naucio i da ga gotivim u stvarnosti. Nekad umem i da preteram u silovanju sa njim.

Link to comment

Vise ima uticaja koliko dobro igras i koliko si inspirisan u datom trenutku nego koliko ti je jak tim. Sve je moguce. Ja sam jednom osvojio Copa Americu sa Paragvajem, isto All Stars turnir.

Link to comment

Vise ima uticaja koliko dobro igras i koliko si inspirisan u datom trenutku nego koliko ti je jak tim. Sve je moguce. Ja sam jednom osvojio Copa Americu sa Paragvajem, isto All Stars turnir.

 

To je i moj utisak-nekog tucem 3:0 pa sledecu izgubim. Valjda svako ko je igrao igru kad je izasla, pa na ovamo, je negde u istom ili slicnom rangu. I ovo sto sam igrao sa par forumasa deluje da su razlike minimalne.

Link to comment

Imam jedan predlog. Imam jedan option file koji je takodje All Stars i koji sadrzi najjace igrace za skoro svaku repku. (To je OF koji ce mi biti polazna tacka). Sta kazete da ga sharujem ovde i da probamo malo da igramo sa njim? To ce vise liciti na ono sto cemo igrati.

 

Sta kazete?

Link to comment

Ja sam za. Cekaj jel mozemo i dalje da igramo i original? Zaboravih kako to ide, za patch imamo posebnu exe ikonicu?

 

Treba samo da sacuvate trenutni option fajl na neko mesto da biste u svakom trenutku mogli da vratite na original.

 

Taj fajl (KONAMI-WIN32PES6OPT) vam se nalazi evo gde: Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 6/save/folder1

 

On sadrzi sve podatke o svim igracima i timovima (formacije i ostalo). Sacuvajte trenutni opsn fajl negde i onda prekopirajte ovaj umesto njega: https://www.dropbox.com/s/45pxifldxeer9x0/KONAMI-WIN32PES6OPT?dl=0

Edited by IndridCold
Link to comment

Kaze unable to locate server for bla bla bla...

 

Ne kapiram sta si uradio? To je problem sa host file-om. Nesto si negde pogresno ubacio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...