Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

Odigrao dve sa Winijem, Lyon-Liverpool 0:0' 4:0. U drugoj se raspucao Fred sa tri gola. Pre toga i jednu 2vs2, meni je radilo dobro, nije bilo laga. 

Link to comment
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

Ubi me Zico sa 4-0 u neizvesnom finišu <_< Tastatura nešto odbija poslušnost pa nisam stigao da se odjavim, ali svaka čast za onaj jedan gol sa 30+ metara.

 

Da li mi se čini ili je PES6 mnogo brži nego što je nekad bio? Svi igrači lete (osim mrtvog Hipije), a shot gauge se puni do vrha čim pipneš taster. Ili ja pogrešno pamtim, ili ima neke veze sa 10 godina starom tehnologijom.

Link to comment

 

Da li mi se čini ili je PES6 mnogo brži nego što je nekad bio? Svi igrači lete (osim mrtvog Hipije), a shot gauge se puni do vrha čim pipneš taster. Ili ja pogrešno pamtim, ili ima neke veze sa 10 godina starom tehnologijom.

 

Identičan utisak, prosto mi nerealno da ovo jeste bilo ovako. 

Link to comment

Kanzase, otkazao mi iz nekog razgloga chat, nisam mogao da ti cestitam u toku meca. :) Video si da sam dao autogol, to je zato sto sam dao neregularan gol na onaj bag (cutback shot). Znaci da je zvanican rezultat te utakmice 2-0 za tebe, revansirao si mi se za moju pobedu u prvom mecu...

Link to comment

Mene Kanzas dobio, skoro nisam primio idijotksiji gol: Kembel umesto da izbije loptu nogom promasio je glavom i kao na tacnu protivniku.

 

Posle toga, prva PPP 2v2 tekma, 1:0 za ENG (zico i ja)  vs. ESP (Kanzas i Weenie).

 

 

Sto se tice brzine ja sam posle petice i sestice imao utisak da svaki sledeci PES prave tako kao da se igra po kisi tj. pasovi idu znatno sporije na novijim verzijama. Kontrola suta je i dalje rak rana vecini, a ja sam tek zadnje 2-3 godine poceo da igram na analogu, totalno druga prica.

Link to comment

Ne znam kako shot technique može da utiče na to da centarfor odapinje iste milisekunde u kojoj mi prst krene ka tasteru. Možda lupam jer ne znam da li je to tehnički uopšte moguće, ali da nije uzrok to što je softver optimizovan za mnogo sporije procesore od današnjih? :unsure:

 

Takođe, da li se neko seća šta ovde treba da se drži pri dodavanju da bi se izveo dupli pas? R2 nije, a sa R1 neće ni da doda...

Link to comment

Ne znam kako shot technique može da utiče na to da centarfor odapinje iste milisekunde u kojoj mi prst krene ka tasteru. Možda lupam jer ne znam da li je to tehnički uopšte moguće, ali da nije uzrok to što je softver optimizovan za mnogo sporije procesore od današnjih? :unsure:

 

Takođe, da li se neko seća šta ovde treba da se drži pri dodavanju da bi se izveo dupli pas? R2 nije, a sa R1 neće ni da doda...

 

Lepo. Shot technique znaci "sposobnost igraca da uputi precizan udarac iz nezgodnih pozicija i uglova". Nezgodne pozicije i uglovi su svi u kojima igrac nije okrenut direktno ka golu i situacije kada nije sam (ima igraca na ledjima). To utice i na kontrolu jacine suta. To je znacenje te ocene i tako je napravljen gameplay. A drugo, verovatno nisi navikao, odnosno odvikao si se od sestice, ja nemam problem sa sutiranjem jer igram samo staru generaciju pesa i znam tacno kako sljaka.

 

Dupli pas je na L1+X.

Edited by IndridCold
Link to comment

R1 ili L1

 

Jedno je turbo drugo je to za dupli.

 

 

A dje igras na tastaturi Vini... :(

 

L1 + X

 

edit: Imam 1 amandman, mozda ne bi bilo lose da imamo i Sholym (ili koji je vec najbolji latest patch).

 

Juce uzeh svabe kad ono svi bez imena. CRO isto.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...