Jump to content
IGNORED

PPPES 6 All Stars World Cup


Recommended Posts

Burgos ce te sjebati ako njega stavis, ima Keeper Skills samo 82, ima lopta da se odbija od njega kao od panja. Istina, sa refleksima 97 ima da brani sve zivo... Ali sastav ti je inace perfekcija.

Edited by IndridCold
Link to comment
  • Replies 570
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    124

  • MiddleClass

    120

  • John Coltrane

    98

  • Kanzas siti zez

    80

jc i ja odigrali dva hrkljusa. 1-1 u pobedama. moj prvi poraz i to u 90. minutu, opala koncentracija u odbrani i jc je to odmah iskoristio. btw francuska je najslabija ekipa sa kojom sam igrao.

Link to comment

A sto se tice Vinija zovi ga. Jedva cekam da citam postove - ova igra je sranje, ovaj je Midle kesa, Dzerard je slabije napravljen nego u knjigama zasto Davids ne nosi crne naocare i sl. :D

 

Vidiš da sve znaš, šta ću ti ja -_-

 

Ako može neko da sumira informacije sa prethodnih 14 strana (preleteo sam ih na brzinu) - šta treba da skidam, kakvi su pečevi u pitanju, kakva sranja za kameru, kakvi sad sastavi repstacija po izboru, turniri, grupe, kurčevi, palčevi...?

 

Ne bih se upuštao ako je preveliki posao, sećam se da je sa nekim starim pesovima moglo danima da potraje dok se sve pokrpi kako treba.

Link to comment

@gylfi

Nemam pojma. Kako se dogovorimo, I guess.

 

@weenie

Evo, objasnjavam ti redom sve:

 

- Skines i instaliras PES 6 (ja ti saljem instalaciju i kod za registraciju). Skida se za pola sata, instalira se za pet minuta.

 

- Povezes se na server da bi igrao online. Dobices instrukcije, treba ti deset minuta.

 

- Mi hocemo da igramo ALL STAR Svetski kup. To znaci da uzima svako po jednu repku i postaje njen selektor. Reprezentacije imaju 23 igraca, znaci selektor treba da odabere 23 igraca iz bilo kog perioda. Znaci ako uzmes Francusku mozes da stavis i Zidana i igrace od pre pedeset godiina kao sto je Fonten, a mozes i Grizmana, Pajea i Evru. Sve je na tebi, ti si selektor.

 

- Kad odaberes svoje igrace (a ja ne znam zasto bi ti za to trebalo vise od deset minuta <_< ), napises spisak ovde na ovoj temi. Tu tvoj posao selektora prestaje i ti ces, zajedno sa svima ostalima dobiti patch (koji se sastoji od jednog jedinog fajla od 1,3 MB) sa svim igracima koje ste izabrali i njihovim ocenama i specijalnim karakteristikama. To je vec moj posao. Ja sam zaduzen za edit, a ocene i parametre igraca nalazim na sajtovima specijalno napravljenim za to.

 

- Da bi se igralo svetsko prvenstvo treba nam najmanje osmoro ucesnika da bismo napravili dve grupe po cetiri. Od jacih i poznatijih reprezentacija koje su preostale mozes da izaberes Francusku ili Spaniju.

 

- Ne moras da namestas nikakvu kameru osim ako ne zelis. Ja ne umem da igram na radar i meni je neophodan program za kameru koji omogucava da se uvek vidi pola terena. To ne utice na kameru mog protivnika.

 

To ti je ukratko sve.

 

Zasto igramo bas All Star takmicenje? Zato sto ti daje slobodu da izaberes svoje omiljene igrace i zato sto omogucuje da se sve legende fudbala nadju na jednom mestu. Ko ne zeli da vidi kako bi se snasao Luis Suarez protiv Maldinija, ili okrsaj Platinija i Tijaga Silve? To je jedan motiv, a drugi je da ce sve ekipe biti veoma jake i to je najbolji nacin da takmicenje bude sto je moguce vise izjednaceno. Cak i od Srbije ili Bugarske se moze napraviti fantasticna ekipa. To bi pogotovo doslo do izrazaja kad bi nas bilo vise, recimo 16 ili 32.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...