Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Kleo ono sto je uradio u tim kvalifakacijama tesko da ce i neki mnogo bolji igrac od njega u dresu Partizana moci da ponovi, a i on sam ne bi uspeo sigurno.

Imao je dosta srece, ali i znanja.

Moreira je za Evropu bio suvi prosek, nije se video protiv jacih protivnika. Babinjo je bar imao ono majstorsko dodavanje protiv Augzburga i Pirlovski gol proiv Dile.

:lol:

 

A sad ozbiljno, prekini više s Babovićem, dosadan si.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Pa može da umulja 18 golova u sezoni. Ja bih rekao da je to nešto, osim ako misliš da je to nedopustivo nisko za Partizan koji je poznat po tome da postiže 100+ tako da u napadu nema mesta za bilo koga ko daje manje od 30.

 

Garbu bi možda dao mnogo više golova da je bio hranjen loptama upola kao što je npr. Cleo bio hranjen. Ali Cleo je iza sebe imao Moreiru a ovaj ima... to što ima.

 

tih 18 golova u domaćoj ligi ja ne računam. 18 golova jagodini, radniku i sličnim gigantima ne priznajem zaista.

Link to comment

tih 18 golova u domaćoj ligi ja ne računam. 18 golova jagodini, radniku i sličnim gigantima ne priznajem zaista.

 

garbu se makar trudio u tolo ligi, zabijao i radovao se golovima. recimo abu je bio efikasan u evropi, ali meni se cini vrlo nezainteresovan u jsl, sto je prilicno neprofesionalno i neozbiljno.

 

obaska sto je spremni garbu klasan igrac, a prosle godine u prvom delu sezone ocigledno nije bio spreman, pa ga je to jebalo da odigra bolje u evropi.

Link to comment

da nije garbu dao tri gola jagodini dao bi neko drugi možda 2 gola, ti golovi meni ništa ne znače. to da je abu bio nezainteresovan u domaćoj se ne sećam, bio je povređen često. to šta bi bilo da je garbu spreman ili ne bi bilo mi to ne možemo znati i ne volim te priče, šta bi bilo kad bi bilo. znam šta je bilo kad je bilo. ni u jednoj evro utakmici nije ništa specijalno pokazao, možda par lucidnih poteza iz kojih se može zaključiti da je nekad znao da igra fudbal i da ima taj vic ali generalno ništa konkretno i ne dao bog konstantno. a većinu tih golova je dao u nebitnim utakmica jsl lige gde je posle 5 kola otprilike bilo sve jasno

Link to comment

Danas u 18:30 igraju Slavia - Zaglebie, po meni bolje da pobede Bugari.

U subotu 2 prijateljske protiv Lehie i nekog drugoligasa. Valjda ce Tomic da izvede jaci tim protiv Lehie, za njih igraju Krasic, Milinkovic Savic i Kovacevic.

Sad sam hteo da napisem to za Leonarda sutra dolazi u Beograd, ako sam dobro video nesto mi je u glavi da sam negde procitao da dolazi 2. jula.

Bolje da igra ovu prvu utakmicu u Evropi Jankovic, ipak je duze sa ekipom, dok se ovaj malo ne dovede u red, ne verujem da je previse trenirao u Brazilu. 

Edited by El Patron
Link to comment

Potpisao Bojan Ostojic iz Cuke. Dobar potez iako se mnogi ne bi slozili sa mnom sigurno. Dobra zamena za Goguu ili Balazica u slucaju neke povrede.

Ocekujem da startni stoperi budu Gogua i Balazic, a zamene Milenkovic i Ostojic, ne znam da li Tomic planira i Stevanovica, a tu je i Miletic koji moze da igra i stopera.

Link to comment

Udji na bilo koji Partizanov forum meni se zgadio zivot od onoliko pljuvanja i psovanja svega po spisku, kao da su im Tomic i Iliev pobili pola familije.

Ajde vise u kurac bre sa tim pljuvanjem unapred, navijaci Partizana, a kao da jedva cekaju lose rezultate da bi oterali Tomica. 

Kao da smo prethodnih sezona dovodili samo igrace kvaliteta Mesija, pa je ovo nesto preterano cudno. 

Do juce je Fofana bio drvo, a sad posle solidne partije u dresu Cukarickog neki ga prizeljkuju nazad i pljuju Tomica sto ga je oterao.

 

Sto se tice Ostojica nisam takav da pljujem po nekom, a nije odigrao ni minut u Partizanu. 

Znam i ja da on tesko da moze da donese neki kvalitet, ali za klupu nije los.

Slicno je bilo za Marjanovica, price koji ce nam deda iz jsl koji nije video evropu sa 29 godina, a posle 2 pripremne utakmice 90% tih ljudi ga hoce u prvoj postavi umesto Brasanca.

Samo to ne razumem, lakse je da se pljune po svemu, umesto da se saceka bar prva zvanicna utakmica i da se vidi kako izgleda tim.

Edited by El Patron
Link to comment

Problem je u tome sto je marko jovanovic mnogo kvalitetniji fudbaler od njega.

Kada su najurili marka jovanovica iz partizana rekli su i ivica i ivan sledece: potreban nam je brzi, mladji i bolji stoper od njega.

Ovaj ostojic ne ispunjava nijedan kriterijuma od navedenog a ocigledno se dovodi da bi, eto, tek nekog doveli jer cvetinovica nisu uspeli a simica, iz glupavog samo znanog tomicu razloga, nisu hteli.

Zato ih i pljuju. Navijaci su se dobrano iznervirali jer znaju da ako se ne pojacamo kao zvezda, cao titula i ove godine pa opet borba kroz 4.kola lige evrope.

Ovo je OGROMNA greska ivice i ivana, odbrana nam ostaje definitivno losa.

Link to comment

Navijaci su se dobrano iznervirali jer znaju da ako se ne pojacamo kao zvezda, cao titula i ove godine pa opet borba kroz 4.kola lige evrope.

 

:lol:

 

Znači otud onaj vapaj za podjednakom podrškom™... Vi ljudi još uvek ne shvatate da je došlo vreme Braće Vučić i da sa ili bez pojačanja možete da zaboravite na tolotitule odnosno kokotitule.

Link to comment

Potpisao Bojan Ostojic iz Cuke. Dobar potez iako se mnogi ne bi slozili sa mnom sigurno. Dobra zamena za Goguu ili Balazica u slucaju neke povrede.

Ocekujem da startni stoperi budu Gogua i Balazic, a zamene Milenkovic i Ostojic, ne znam da li Tomic planira i Stevanovica, a tu je i Miletic koji moze da igra i stopera.

Cim vidim ovo prezime za igraca na poziciji stopera, okrene mi se zeludac ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...