Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Salo Marjanovic mora da igra pre Brasanca, nadam se da ce naci neki klub Brasancu, zasluzio je i on da uzme neke pare.

U napadu je mnogo korisniji Salo od njega, a i u defanzivi nije los, danas je poginuo za svaku loptu iako je prijateljska. 

Ako se ne dovede stoper ovaj sastav po meni treba protiv poljaka/bugara. Vidim da Tomic forsira Vulicevica, ali danas je ispao u 1.pol  cak i protiv ovih amatera jednom. Ofanzivno je verovatno bolji od Bandalovskog, ali sto se tice odbrane 2 klase ispod.

 

Saranov, Bandalovski, Gogua, Balazic, Miletic(Bogosavac), Everton, Marjanovic, Mihajlovic, Radovic, Leonardo(Jankovic), Djurdjic (Bozinov).

Edited by El Patron
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Lepo sam napisao ocekujem gol Marjanovica. Pocepao mrezu covek... 

 

Тренирао човек вредно целе прошле сезоне, а посебно у плеј офу. Бар ви знате како он уме да поцепа мрежу   ;)  

Link to comment

Ne, bivši je igrač na osnovu gomile odgledanih njegovih utakmica u crno belom dresu od kojih je na svakoj bitnijoj bio primetan baš kao Đurđić što kažeš u prvom poluvremenu. Samo što je Đurđiću ovo bila prva utakmica u Partizanu a ovome je trideseta.

 

Ko je u prošloj sezoni u napadu bio bolja opcija od Božinova?

Link to comment

sezonske u prodaji od ponedeljka. istok 4.5k bokovi.

po prvi put ista cena istoka i zapada

 

uprava napolje!

Link to comment

Ko je u prošloj sezoni u napadu bio bolja opcija od Božinova?

 

kakve to veze ima?

 

ako sam najpametniji u razredu debila to ne čini mene pametnim.

Link to comment

sezonske u prodaji od ponedeljka. istok 4.5k bokovi.

po prvi put ista cena istoka i zapada

 

uprava napolje!

 

Mislim da sam je tri i po soma platio prosle godine. Ima opet verovatno onaj popust za vlasnike proslogodisnjih...

Link to comment

Ne, bivši je igrač na osnovu gomile odgledanih njegovih utakmica u crno belom dresu od kojih je na svakoj bitnijoj bio primetan baš kao Đurđić što kažeš u prvom poluvremenu. Samo što je Đurđiću ovo bila prva utakmica u Partizanu a ovome je trideseta.

 

Ni jednu bitniju utakmicu nije odigrao celu skoro, tako da ne mogu da mu sudim po tome. U LE na 6 utakmica u grupi nije sastavio ni 90 min. 

Jedino je mogao protiv Vojvodine u nasoj ligi. Protiv Zvezde je na 3 utakmice jedva sastavio ukupno nekih 90.min. 

Od jacih protiv Cuke je na 3 utakmice dao 2 gola. 

Za kv. LS je jos bio skroz nespreman, ali je njegov pas doveo do toga da Brasanac izadje 1 na 1 i onaj iz Steaue dobije crveni. :D

Cele sezone je samo na 5 utakmica odigrao svih 90. min. da ga nisu menjali svaki put imao bi oko 30 golova u JSL.

 

http://www.transfermarkt.de/valeri-bojinov/leistungsdaten/spieler/4176

Link to comment

Kakva uprava i kakav tim, takav i napadač.

 

pa da ali ja nisam pričao o upravi timu i napadačima nego isključivo o njemu kao neko za koga ima iznenađujući broj ljudi koji misli da i dalje može nešto da odigra

 

Ni jednu bitniju utakmicu nije odigrao celu skoro, tako da ne mogu da mu sudim po tome. U LE na 6 utakmica u grupi nije sastavio ni 90 min. 

Jedino je mogao protiv Vojvodine u nasoj ligi. Protiv Zvezde je na 3 utakmice jedva sastavio ukupno nekih 90.min. 

Od jacih protiv Cuke je na 3 utakmice dao 2 gola. 

Za kv. LS je jos bio skroz nespreman, ali je njegov pas doveo do toga da Brasanac izadje 1 na 1 i onaj iz Steaue dobije crveni. :D

Cele sezone je samo na 5 utakmica odigrao svih 90. min. da ga nisu menjali svaki put imao bi oko 30 golova u JSL.

 

http://www.transfermarkt.de/valeri-bojinov/leistungsdaten/spieler/4176

 

hahah nije odigrao celu zato što ne zna, zato što je uglavnom bio beskoristan na svim tim utakmicama. pa njemu je vlahović uzeo mesto u timu maltene. o čemu mi pričamo, kakva jsl kakvi bakrači.

Link to comment

Od prvog spica ocekujem da postigne bar 25 golova, nije mi bitno protiv kakvih protivnika, ali ako je debeli Bozinov mogao 18. Djurdjic mora bar 25.

Ove sezone ce Djurdjic imati bar 2-3 dobra asistenta, pa da vidimo koliko ce golova.

Radovic, Mihajlovic, Jankovic, Leonardo i Sale sa klupe ponekad, ce sigurno napraviti vise prilika za napadaca od Zivkovica i Babinja.

 

@Nebojsa jedna od najboljih evropskih sezona u istoriji, koja nije krunisana prolecem zbog smene dr. Kize i dovodjenja Drule.

Nasa liga je svakako bila odlucena pre nego sto je pocela, tako da svejedno je 30 ili 3 boda manje od Zvezde :D

Edited by El Patron
Link to comment

Mislim da sam je tri i po soma platio prosle godine. Ima opet verovatno onaj popust za vlasnike proslogodisnjih...

4 i 500 s popustom... usta ih bolela, pederi ih mazili.

Link to comment

pa da ali ja nisam pričao o upravi timu i napadačima nego isključivo o njemu kao neko za koga ima iznenađujući broj ljudi koji misli da i dalje može nešto da odigra

 

Pa može da umulja 18 golova u sezoni. Ja bih rekao da je to nešto, osim ako misliš da je to nedopustivo nisko za Partizan koji je poznat po tome da postiže 100+ tako da u napadu nema mesta za bilo koga ko daje manje od 30.

 

Garbu bi možda dao mnogo više golova da je bio hranjen loptama upola kao što je npr. Cleo bio hranjen. Ali Cleo je iza sebe imao Moreiru a ovaj ima... to što ima.

Link to comment

Kleo ono sto je uradio u tim kvalifakacijama tesko da ce i neki mnogo bolji igrac od njega u dresu Partizana moci da ponovi, a i on sam ne bi uspeo sigurno.

Imao je dosta srece, ali i znanja.

Moreira je za Evropu bio suvi prosek, nije se video protiv jacih protivnika. Babinjo je bar imao ono majstorsko dodavanje protiv Augzburga i Pirlovski gol proiv Dile.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...