Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Dobijamo 450.000 evra od Benfike za Zivkovica.

Zadnja utakmica na pripremama je protiv Vitorula. Hadzi izgleda zaboravio za Radonjica da je bio u toj njegovoj akademiji, kaze nije nikad imao igraca iz Srbije, a dobio od Rome za Radonjica milion evra. 

 

Link to comment

na trenutak pomislim da pričate o kjeliniju, a ne o jebenom marku jovanoviću

pa onomad smo slavili kad je smo ga uvaljali visli

 

nikad zadovoljni

:fantom:

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/ivan-tomic-kaze-da-je-partizan-doveo-igraca-na-nivou-lige-sampiona/139952

 

 

 

Miletić je na testiranju imao najbolje rezultate u poslednjih osam godina“, zadovoljno trlja ruke i kondicioni trener crno-belih, Miša Filipović.

 

Imamo novo vlakno. 

 

Sto se tice Marka, ja nisam bio nimalo odusevljen kad su ga vratili. Medjutim, mislim da je on uz sva svoja ogranicenja, igrao uvek srcem i posteno, tako da je odluka da ga oteraju kao kera (sto je u stvari samo nastavak tradicije teranja igraca na dripacki nacin), krajnje jadna. 

Link to comment

I jel dobio tata Srdjan milione od Benfike?

izgleda da jeste

bobu hvala nema više nikakve veze sa nama. valjda su slepci nešto naučili iz svega

Link to comment

Ko zna da li je. Da je bilo koji drugi klub bio bih ubedjen da moze i vise da dobije jer je klubovima svejedno da li placaju klubu ili igracu. Ovako ga samo Falji premestio u svoj klub...

Link to comment

 

 

Sto se tice Marka, ja nisam bio nimalo odusevljen kad su ga vratili. Medjutim, mislim da je on uz sva svoja ogranicenja, igrao uvek srcem i posteno, tako da je odluka da ga oteraju kao kera (sto je u stvari samo nastavak tradicije teranja igraca na dripacki nacin), krajnje jadna. 

 

+1

 

sasvim korektno je odigrao.zbog neke glupave svađe sa narkomanom ilijevim, kako se priča u "kuloarima", oteraše ga kao džukelu. inače mnogo se popravio što se tiče igre, prijatno sam bio iznenađen.

 

inače, navijači bi želeli da uzmemo ovog perspektivnog momka sa banjice ali je skup izgleda....

 

http://sport.rs/51463-marasa-ne-brinu-gent-dinamo-kijev/

Edited by BlackGeorge
Link to comment

A ti kuloari su jedan forum gde je neko napisao tako nesto i sad ti i jos dosta njih to prepricava.

Neko pise da se zakacio sa Ivicom zbog nekog posla, a drugi da su ga oterali jer je podrzao Bjeku i to su sve neke pretpostavke.

Jovanovic je svaku utakmicu igrao srcem, ali ipak nije za prvog stopera pored Gogue i Balazica, a treba i Milenkovic da dobije sansu.

Svakako ne verujem ni da bi on sam bio zadovoljan da bude tek 4 stoper.

Mozda je otpisan iznenada, samo da mu nije bilo Tomica i Ilieva ko zna da li bi dobio sansu da se vrati u kakvu takvu formu, jos bi igrao za Vozdovac. Ovako imace priliku sigurno da nadje jos neki solidan klub za kraj karijere.

Edited by El Patron
Link to comment

A ti kuloari su jedan forum gde je neko napisao tako nesto i sad ti i jos dosta njih to prepricava.

Neko pise da se zakacio sa Ivicom zbog nekog posla, a drugi da su ga oterali jer je podrzao Bjeku i to su sve neke pretpostavke.

Jovanovic je svaku utakmicu igrao srcem, ali ipak nije za prvog stopera pored Gogue i Balazica, a treba i Milenkovic da dobije sansu.

Svakako ne verujem ni da bi on sam bio zadovoljan da bude tek 4 stoper.

Mozda je otpisan iznenada, samo da mu nije bilo Tomica i Ilieva ko zna da li bi dobio sansu da se vrati u kakvu takvu formu, jos bi igrao za Vozdovac. Ovako imace priliku sigurno da nadje jos neki solidan klub za kraj karijere.

To sam procitao u nekim komentarima preko nekog portala, ne preko nekog foruma. Eto vidis pise i na tom tvom forumu a kada se toliko prica nije daleko od istine. :-)

Cinjenica je da je oteran sa najglupljim mogucim razlogom"potreban nam je mladji, brzi i kvalitetniji stoper" (ivan tomic) sto je ovaj ostojic apsolutno sve suprotno od toga.

Zajebali su se ocigledno ivica i ivan u racunici, ivan je hteo posto poto cvetinovica pa sad kad su videli da je nedostizan, ajde brzo neki jsl jasen tu da ubacimo umesto jovanovica. Milenkovic je jos mlad i neiskusan, igrao je samo polusezonu a sad se trazi iskustvo i kvalitet pozadi.

Ima vremena za milenkovica, tamo negde od septembra.

Samo da kupe nekog kvalitetnog spica uz djurdjica, koji je povredio zadnju lozu btw i jednog prekaljenog stopera pa i da ti pohvalim tvoj alter ego, ilijeva.

Link to comment

Nema sanse da dovode jos jednog stopera, Balazic ne igra za male pare, a posto ostaje verovatno ce on i da igra. 

Dobro je delovao na ovim pripremnim utakmicama. Prekaljeni stoper ti je Bojan Ostojic.

Spica takodje ne verujem da dovode, pored Djurdjica tu su Bozinov i Vlahovic. Mozda ako prodaju Bozinova.

Nisu neka klasa, ali dobri su stoperi kakve smo znali da imamo.

Link to comment

Videlo se protiv gabale i protiv zvezde (7 komada) njegova prekaljenost.

Mislim ipak da je dosta sporiji stoper i od jovanovica a kamoli protiv nekog ozbiljnijeg kojeg smo trazili.

Ne bih sa njim rizikovao, iskreno.

Morace balazic i gogua a prva rezerva bi mi ipak bio milenkovic.

E sad, na mozzartsport sam video vest da je kokeza odlucio da izadje u susret zvezdi i pomeri granicu na 6 stranaca bez onih 2 iz sfrj, da bi koliko-toliko njihovih 10 stranaca moglo da se rotira po prvenstvu u zavisnosti koji im zafale dok predahnu od evropskih obaveza.

Postoji mogucnost da prodaju i bandu i bozinova, pa i balazica do kraja prelaznog roka...u slucaju da nadju kupca.

Link to comment

procvetace fudbal u srbiji sa kokijem. samo koja ce sad bit mantra umesto one "nasa deca"

:(

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...