Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

baš da vidim na šta ćemo da ličimo danas

 

đurđić u špicu mihajlović levo radović iza janković desno

 

drugo poluvreme jevtović na štoperu :isuse: pokušali smo da ga uguramo na zadnjeg veznog, koštao nas je možda lige šampiona, aj sad da vidimo može li na štoperu manje da zasere da ga uvaljamo nekim turcima ako uspe da veže tri tekme u jsl da ne primimo gol

Edited by theanswer
Link to comment

meh, ja tebi, ti meni, umalo nisam zaspao, ne izlazimo iz njihovih 30m al ne možemo ni šansu da stvorimo jbt. dva konkretna pokušaja i ništa više. ne možemo da centriramo normalno a pod normalno mislim da bar postoji iole normalna prilika da neko zakači loptu a da nije prvi odbrambeni igrač na 5m od lopte po zemlji.

 

dade ga radović iz penala koji nam poklonio sudija

Link to comment

Drago mi je da Everton nastavlja sa dobrim partijama. Mihajlovic jos nije dovoljno spreman. 

Jankovic i Everton najbolji uz Radovica. Teren bas natopljen.

Ocekujem prvenac Marjanovica u 2. pol

Link to comment

ovi su realno napred bezopasni, ne znam šta može da se zaključi o partiji evertona, gogue ili milenkovića pored ovih osim da gogua zna više sa loptom od milenkovića čini mi se iako deluje svaki put kad ima loptu u nogama da će da se saplete i padne

 

janković dosta više igra u sredini a preko desne strane dosta retko napadamo iako se vulićević ubacuje više od bogosavca na drugoj strani. vidi se da mihajlović nije spreman, a deluje da ga previše i ne interesuje ova utakmica. imao je par driblinga ipak dovoljno da se vidi da je naš najopasniji igrač. ali mora da radi na centaršutu. janković je imao jedan dobar prekid u prvom poluvremenu, baš dobra lopta, nisam to navikao od naših igrača

Link to comment

Miletić mora da igra ispred Čempijevog burazera. Nadam se da će Božinov da da još koji gol kako bismo ga se ratosiljali ovog leta.

Link to comment

Zajebavao se covek u par sansi, odmah je po tebi bivsi igrac... Sta bi onda trebao da kazes za Djurdjica koji nije ni jednom usao u sansu? Miletic je dobro odigrao, ali nema centarsut isto kao i Bogosavac. 

Ipak su ovi teski amateri ne moze tu da se proceni kakva su pojacanja. Drugo poluvreme je izgledalo bolje, ali su i ovi poljaci odigrali kao mrtvi, nisu izlazili iz njihovih 16 metara.

Link to comment

Ne, bivši je igrač na osnovu gomile odgledanih njegovih utakmica u crno belom dresu od kojih je na svakoj bitnijoj bio primetan baš kao Đurđić što kažeš u prvom poluvremenu. Samo što je Đurđiću ovo bila prva utakmica u Partizanu a ovome je trideseta.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...